Sarıyer Belediyesi yeni hizmet binası tanıtıldı!

Sarıyer Belediyesi yeni hizmet binası tanıtıldı!

Sarıyer Belediyesi tarafından 2011 yılında temeli atılan Bream sertifikalı ‘Yeşil Bina’ Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından Sarıyer İlçe Protokolü, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları, Ulusal ve Yerel basına tanıtıldı.Sarıyer Belediyesi tarafından 2011 yılında temeli atılan Bream sertifikalı ‘Yeşil Bina’ Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından Sarıyer İlçe Protokolü, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları, Ulusal ve Yerel basına tanıtıldı.


Çok sayıda vatandaşın da eşlik ettiği tanıtım turu öncesinde bir arada yenen yemeğin ardından bir konuşma yapan Başkan Genç, en geç 1 sene içinde yeni binaya taşınacakları müjdesini verdi. Binanın yapımında emeği geçen müteahhit firma yetkililerini titiz çalışmalarından ötürü kutlayan Genç, Sarıyer halkına ve İstanbul’a güzel bir eser inşa etmekten duydukları mutluluğu ifade etti.


Genç, emeği geçen işçi, mühendis ve diğer tüm çalışanlara teşekkür etti.

 

Başkan Genç önderliğinde hizmet binası turuna başlayan davetliler, kaba inşaatı biten A Blok ve kısmen bitirilen B ve C blokları yerinde inceledi. A Blok’u hizmet, B Blok’u Kültür Merkezi ve C Blok’u da Şehir Müzesi olacak şekilde projelendirilen kapsamlı yapıda, tiyatro ve konser gibi geniş katılımlı sanat etkinliklerinin yapılacağı 650 kişilik bir kültür merkezi de bulunuyor.Sarıyer Belediyesi