02 / 12 / 2022

Satya Yapı Kriya Time Tuzla'da kişiye özel ödeme planıyla!

Satya Yapı Kriya Time Tuzla'da kişiye özel ödeme planıyla!

Firma: Satya Yapı

Proje: Kriya Time Tuzla

Satya Yapı tarafından hayata geçirilen projede daire seçenekleri 1+1'den başlıyor ve 3+1'e kadar devam ediyor. İnşaat çalışmalarına 2016'da başlanması planlanan proje 8 bin 125 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor.KRİYA Time Tuzla, İstanbul’un yükselen yıldız ilçelerinin başında gelen Tuzla’nın keyfini, size SATYA YAPI’nın güveni ile yaşatacak. KRİYA Time Tuzla,Tuzla’nın en değerli arsalarından birinde, Hızır Reis Caddesi üstünde gözde lokasyonu ile trafik ve yol gürültüsü olmayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor.


Satya Yapı tarafından hayata geçirilen projede daire seçenekleri 1+1'den başlıyor ve 3+1'e kadar devam ediyor. İnşaat çalışmalarına 2016'da başlanması planlanan proje 8 bin 125 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor.


Satya Yapı Kriya Time Tuzla da kişiye özel ödeme planıyla!


‘’Tuzla’da sizin ve aileniz için mutluluk zamanı’’ konsepti ile hazırlanan ve bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip olacak olan proje, bahçe katı dahil 6 katlı, 7 blokta toplam 188 konuttan oluşuyor. KRİYA Time Tuzla, modern mimarisi ile Tuzla’yı yıldızlaştırırken, iç mimarisi ile de yaşam alanınızı, doğal alanınıza dönüştürecek.


KRİYA Time Tuzla’da yaşama zamanı…

Proje toplam 8.200 metrekare üzerinde, 22.000 metrekare inşaat alanına sahip. 

KRİYA Time Tuzla’da;7 tip ve 6 çeşit metrekarede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra her daire için bahçe kullanımlı daire seçenekleri de bulunuyor.


KRİYA Time Tuzla sizi her şekli ile sizi mutlu edecek, karlı bir yatırım zamanı…

KRİYA Time Tuzla’yı,tasarlarken daire sahiplerinin en önemli ihtiyaçlarından yola çıkarak, farklı alanlardaki mimarların tecrübeleri uyum içinde bir araya getiren projede; % 60 yeşil alanda zengin peyzaj çalışması, meyve ağaçları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, kreş, süs havuzları ve barbekü alanı, yürüyüş alanı, kamelyalar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik mevcut.


Bütün bu özellikleri ile KRİYA Time Tuzla, lansman öncesi satış fiyatlarıyla da fark yaratıyor.  Yılbaşı kampanyasında ‘’Kişiye Özel ‘’ ödeme planı ve 5.000 TL. Peşinat ile 1+1 dairelere 165.000 TL., 2+1 dairelere 252.500 TL., 3+1 dairelere ise 362.500 TL.’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilir, İstanbul’un parlayan yıldızıTuzla’nın keyfini aileniz ve dostlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz… 


*Yatırımcısına kazandıracak bölgelerden biri olan Tuzla’nın Viaport Marina’nın açılmasıyla yıldızı iyice parladı. Sabiha Gökçen Havaalanı için yapılması planlanan 2.pist projesinin ev sahipliğini de Tuzla üstlenecek. Metro ve Havaray projeleri ile kent merkezine tek vasıta ile bağlanacak olan Tuzla, yepyeni bir ikamet bölgesi olarak yatıcıların yeni gözdesi oldu.


Adres: Rauf Orbay Cad. Nazan Sk. No:57 Lagoon Plaza K:1 D:2 Tuzla / İstanbul


Kriya Time Tuzla hakkında detaylı bilgi için tıklayın


projeye sor

Geri Dön