Schüco Türkiye, 5. Erbil Yapı-İnşaat ve Enerji Fuarı'ndaydı!

Schüco Türkiye, 5. Erbil Yapı-İnşaat ve Enerji Fuarı'ndaydı!5. Erbil Yapı- İnşaat ve Enerji Fuarı Aralık ayında Erbil"de gerçekleştirildi. Türk alüminyum sektöründen sistem firması olarak sadece Schüco Türkiye"nin katıldığı fuarda, yüzü aşkın ziyaretçi Schüco Türkiye standına yoğun ilgi gösterdi


Son dönemlerde özellikle Türk yatırımcıların odak noktası haline gelen Erbil, gerçekleştirdiği fuar organizasyonlarıyla da daha çok Türk yatırımcıyı bölgeye çekmeye hedefliyor. 5-8 Aralık 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen 5.Erbil Yapı-İnşaat ve Enerji Fuarı, Türk yatırımcıları bölgesel alıcılarla bir araya getirdi. Sektörün ihracatçı, ithalatçı, toptancı ve distribütör firmaları; yurtiçinden ve yurtdışından alım heyetleri, zincir mağazalar, toptancılar, perakendeciler ve diğer müşteri gruplarıyla fuarda bir araya geldi.  

Kaliteli ürünleri komşu ülkelere de götürme misyonuyla hareket eden Schüco Türkiye, Erbil"de de bu misyonunu devam ettirdi.  Fuar boyunca yüzlerce ziyaretçinin ilgi gösterdiği Schüco Türkiye standında bitmiş ürünler, çubuk sistem kesitleri, cephe sistemleri kesitleri ve panel sistemler sergilendi. Sektörün buluşma noktası haline gelen Schüco Türkiye standına özellikle alüminyum uygulayıcıların, müteahhitlerin, yatırımcıların ve mimarların ilgisi yoğun oldu.