Seda Sayan, Hakkari Gabar'a okul yaptıracak!

Seda Sayan, Hakkari Gabar'a okul yaptıracak!

Sanatçı Seda Sayan, Hakkari-Gabar'da okulu olmayan çocukları görünce Gabar'a okul yapma sözü verdiSeda Sayan annesi Ayşe Gür adına memleketi Tokat'ta okul yaptırttı. Bu sürprizini de StarTV Ana Haber Bülteni'nde açıkladı. Okulu bırakan genç kızlar Seda Sayan'ın adını görünce yeniden okula koştu

 Uğur Dündar alnından öptü

Yapılan anketlerde 'Türk halkının en güvendiği star' seçilen Seda Sayan annesi Ayşe Gür adına memleketi Tokat'ta lise yaptırttı. Önümüzdeki günlerde merhum babası Dursun Gür'ün adını taşıyan bir lise yaptırtacağını da açıklayan Seda Sayan bu sürprizlerini Star TV Ana Haber Bülteni'nde Uğur Dündar ile paylaştı. Uğur Dündar "Böylesine yüce bir yatırım bir fani için yaşarken yapılabilecek en büyük yatırımdır. En hayırlı iştir. Onun için alnınızdan öpmek lazım" dedi. Seda Sayan ise "Öpün o zaman" diyerek Uğur Dündar'a alnını uzattı.

Üçüncü okul Gabar'a

Uğur Dündar ile Seda Sayan'ı duygulandıran bu dakikaların ardından ekrana Hakkari-Gabar'da okulu olmayan çocukların görüntüsü geldi. Seda Sayan çocukları görünce "Gabar'a da buradan okul sözü veriyorum. Ülkemdeki tüm çocukların en iyi şartlarda okumaya ihtiyacı var" dedi. Uğur Dündar da ailesiyle birlikte Gabar'da yapılacak okula destek olacağını belirtti. Bu arada Seda Sayan'ın, Tokat'ta yaptırttığı okula annesiyle birlikte kendi adını vermesi okumaktan vazgeçen onlarca genç kızı ve ailesini harekete geçirdi. Okuldan alınan bilgiye göre; Seda Sayan'ın adını duyanlar okula koştu!
Posta