Şehir Işıkları'nda 115 bin TL'ye! Zamsız son 5 konut!

Şehir Işıkları'nda 115 bin TL'ye! Zamsız son 5 konut!3 blokta 116 konuttan meydana gelen Şehir Işıkları'nda fiyatlar 115 bin TL'den başlıyor


TG Yapı tarafından Batı Ataşehir'de inşa edilen Şehir Işıkları projesi, 2 bin 500 metrekarelik alan üzerine 3 blokta 116 konuttan oluşuyor.

Alanları 59 metrekare ile 233 metrekare arasında değişen konutlar, stüdyodan 5+1'e kadar 8 farklı tipte bulunuyor.

Projede stüdyo konutlar 115 bin TL'ye, 2+1 konutlar 177 bin TL'ye, 3+1 konutlar 228 bin TL'ye, 5+1 çatı dubleksi 441 bin TL'ye satılıyor. Projede 5 konut satışının gerçekleşmesinin ardından fiyatlara zam yapılacak. Firma cazip ödeme koşullarıyla kendi bünyesinde kredilendirme yapıyor. Müşterinin ekonomik durumuna göre tamamen kişiye özel, esnek bir ödeme planı oluşturuluyor.

Projede kapalı otopark, fitness center, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, çocuk kulübü, çocuk oyun parkı, mini sinema salonu, dijital yayın ve klima alt yapısı, ortak alanlar için jenaratör, 7/24 kameralı güvenlik ve her daireye 1 hafta yetecek kapasitesi olan genel bir su deposu bulunuyor. Daireler arasında ve sosyal birimlerle görüntülü telefon bağlantısı sağlanacak olan sitede yüksek deprem teknolojisi kullanılıyor ve site sert kaya zemin üzerinde yer alıyor.

Şehir Işıkları projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'ne 6 kilometre mesafede olup otobana direk giriş ve çıkışı bulunuyor. Yakın zamanda taşınması öngörülen Merkez Bankası ve İstanbul Finans Merkez alanına komşu olan Şehir Işıkları, yakın çevresindeki İkea, Metro, Carrefour, Meydan, Optimum Praktiker, Bauhaus gibi birçok alışveriş merkezine yakın bir konumda yer alıyor.

2009 Eylül ayında inşaatına başlanan projenin 30 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

0216 315 84 84
www.tgyapi.com
tg@tgyapi.com

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com