25 / 09 / 2022

Selective Port'ta piyasa koşullarının altında vade avantajı!

 Selective Port'ta piyasa koşullarının altında vade avantajı!

Firma: Alper İnşaat

Proje: Selective Port

Ev sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Selective Port projesinde, 120 ay 0.92 gibi piyasa koşullarının altında vade oranıyla büyük avantaj sağlanıyor.Selective Port hakkında detaylı bilgi için tıklayınAlper İnşaat, Pendik’te yükselen projesi Selective Port’ta uyguladığı kampanya ile 2 bin 850 lira peşinat ve 2016 boyunca ayda 2 bin 850 lira taksitle, ailenizle güzel anılar biriktireceğiniz, hayallerinizdeki bahçeli eve kavuşturuyor.


Alper İnşaat tarafından, Pendik  Ankara  Caddesi’nde hayata geçirilen ve satışların büyük kısmı tamamlanmış olan  Selective Port  projesinde başlatılan kampanya ile sadece 2 bin 850 lira peşinat vererek bahçeli ev sahibi olmak mümkün. Kampanya kapsamında, 2016 yılı boyunca 2+1 bahçeli daireler için her ay sadece 2 bin 850 lira düşük taksit imkanı sunulan proje için  Alper İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Alper Ünsal, “Hem iyi bir yatırım, hem yaşam standartlarını yükseltecek bir hayatı hedefleyenlerin Selective Port’un sınırlı sayıdaki bahçeli dairelerinden birine sahip olmak için, bir an önce harekete geçmelerini öneriyorum.” dedi.


 Selective Port ta piyasa koşullarının altında vade avantajı!


Ev sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği projede, 120 ay 0.92 gibi piyasa koşullarının altında vade oranıyla büyük avantaj sağlanıyor. Projede, Kampanya dahilinde, 2+1 bahçeli daireler 413 bin 200 liradan, 3+1 daireler 462 bin 270 liradan ve 4+1 daireler 706 bin 080 liradan başlayan indirimli fiyatlarla satılıyor.


13.141 metrekare alan üzerinde yer alan Selective Port’ta toplam 320 daire bulunuyor. %72’lik açık alana sahip proje, kaliteden lükse, doğadan konfora, eğlenceden spora kadar her şeyi bir arada sunuyor. 


Yüzme havuzundan ortak teras alanlarına, kapalı sosyal tesisten kafeye kadar oldukça fazla alternatifin bulunduğu bu yaşam alanında, her zevke ve ihtiyaca göre bir aktivite bulunuyor.


 Selective Port ta piyasa koşullarının altında vade avantajı!


Selective Port 

444 11 89

www.selectiveport.com


projeye sor

Geri Dön