Selenium Ataköy projesi 10 karede!

Selenium Ataköy projesi 10 karede! Selenium Ataköy projesi 10 karede!

Firma: Aşçıoğlu İnşaat

Proje: Selenium Ataköy

25. Mipim Fuarı'nda dağıtılan Turkey At Mipim Dergisi 'nde Aşçıoğlu İnşaat, Selenium Ataköy'ü tanıttı. Geçtiğimiz günlerde ruhsatı alınan Selenium Ataköy projesinin ilk görselleri de yayınlandı...

Selenium Ataköy projesi,  Aşçıoğlu İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.  Selenium Ataköy  projesi kapsamında 3 blok ve 300 bağımsız ünite yer alıyor. 


Toğlam 130 milyon dolarlık yatırımla yükselen Aşçıoğlu Selenium Ataköy projesinin toplam alanı 24 bin metrekare. Projenin inşaat alanı ise 72 bin metrekare. 


Selenium Ataköy Evleri'ndeki daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Projedeki dairelerin alanları 90 metrekareden başlıyor ve 300 metrekareye kadar çıkıyor. 


Selenium Ataköy Projesi'nde her rezidansın kendine ait balkonu bulunacak. Panaromik manzaraya sahip projede hibrit araç şarj istasyonu yer alacak. 


2 bin 300 metrekarelik lobi alanına sahip olan Aşçıoğlu Selenium Ataköy projesinde sanat eserlerine ev sahipliği yapacak galeri bölümü bulunacak. 


Aşçıoğlu Selenium Ataköy projesinde ayrıca spor sahaları, fitness center, çok amaçlı stüdyo alanı, spa, pilates alanı, çocuk oyun alanları, bisiklet yolu, yürüyüş alanı, yüzme havuzları, kütüphane, peyzaj alanları, depo alanları bulunuyor. 


2016 senesinin ilk çeyreğinde tamamlanacak olan Aşçıoğlu Selenium Ataköy projesi toplu taşımaya, havalimanı ve marinaya oldukça yakın mesafede yükseliyor. 


Selenium Ataköy görselleri
Selenium Ataköy örnek daireAşçıoğlu Selenium Ataköy iletişim

Telefon: 0 212 215 55 65

Web: http://www.seleniumatakoy.com/ 

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor