aşçıoğlu selenium ataköy

aşçıoğlu selenium ataköy

İtalyan asıllı vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA, Türkiye’nin en gözde inşaat projelerinin banyolarında yer almaya devam ediyor. Aşçıoğlu İnşaat Grubu, Ataköy’deki yeni projesi Selenium Ataköy’ün banyolarında ISVEA'yı tercih etti.

Aşçıoğlu Selenium Ataköy'de son 30 daire!

Aşçıoğlu’nun İstanbul’un kalbi Ataköy’de yükselen projesi Selenium Ataköy’de son 30 daire, sakinlerini bekliyor. Proje 3 blok halinde yükselen 321 konuttan oluşuyor.

Aşçıoğlu'ndan 321 dairelik Selenium Ataköy projesi!

Aşçıoğlu, İstanbul’un ticaret noktalarından hizmet sektörünün yoğun olarak faaliyet gösterdiği Ataköy’de inşa ettiği Selenium Ataköy 321 daireden meydana geliyor.

Selenium Ataköy projesi 10 karede!

25. Mipim Fuarı'nda dağıtılan Turkey At Mipim Dergisi 'nde Aşçıoğlu İnşaat, Selenium Ataköy'ü tanıttı. Geçtiğimiz günlerde ruhsatı alınan Selenium Ataköy projesinin ilk görselleri de yayınlandı...

Aşçıoğlu Selenium Ataköy, 24 bin metrekare alanda yükseliyor!

Aşçıoğlu İnşaat'ın son projesi Selenium Ataköy, E-5 üzerinde 24 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor...

Aşçıoğlu Selenium Ataköy projesinde son durum!

Aşçıoğlu İnşaat’ın Selenium Ataköy projesi için ön talep toplama çalışmaları sürüyor…

Selenium Ataköy'de ön talep toplanmaya başlandı!

21 katlı 2 kuleden meydana gelecek olan Selenium Ataköy projesinde ön talep toplama süreci başladı. Projede tüm konutlar stüdyo tipinde tasarlandı

Selenium Ataköy'de son 20 daire için özel fırsat!

Aşçıoğlu Gayrimenkul, Atatöy'de inşa ettiği Selenium Ataköy'deki son 20 daire için özel bir fırsat sunuyor. Projede 48 ay 0 faiz veya yüzde 10 Peşinat ve 120 ay için yüzde 0,99 faizli banka seçenekleri bulunuyor.

Selenium Ataköy'de son 20 daire satışta!

Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Selenium Ataköy projesinde son kalan 20 daire için özel fırsatlar sunuluyor. Projede 48 ay 0 faiz imkanı bulunuyor. 

Selenium Ataköy'de 990 bin TL'ye!

Selenium Ataköy'de mobilyalı 1+1 sıfır daireler alıcısını bekliyor. Satış bedeli 990 bin TL olan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı şekilde daireler yer alıyor.

Aşçıoğlu, Selenium markasını Londra’ya taşıyor!

Selenium” markasını iki yıl önce Dubai’ye taşıyan Aşçıoğlu, yurtdışında ikinci adres olarak Londra’yı seçti. Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, Londra’da 30 milyon Pound bütçeli bir proje gerçekleştirmek üzere görüşmeler yaptıklarını söylüyor.

Selenium Retro Ataköy'de yaşam başlıyor!

Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de hayata geçirdiği ikinci proje olan Selenium Retro, sakinlerine teslim edilmeye başladı.

Selenium Ataköy’den sanata ve sanatçıya destek!

Selenium Ataköy’ün girişine “Showroom” adıyla bir sanat galerisi kurdu. Showroomun ilk etapta 13 sanatçının 40 eserinden oluşan bir sunumun sergilenecek.

Selenium Retro Ataköy 9 fiyatları!

Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Selenium Retro Ataköy 9 fiyatları 600 bin TL'den başlayarak değişiyor. Selenium Retro Ataköy 9 projesi 140 milyon dolarlık yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

Aşçıoğlu Selenium Retro 9 fiyatları 2017!

Nakit alımlarda yüzde 10 iskonto yapılan Selenium Retro 9 projesi 225 daire ve 108 ofisten meydana geliyor. Proje 140 milyon dolarlık yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. İşte Aşçıoğlu Selenium Retro 9 fiyatları 2017...

Selenium Retro 9 Ataköy fiyatları!

Aşçıoğlu İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Selenium Retro 9 Ataköy fiyatları 600 bin TL'den başlayarak değişiyor. Konut ve ofislerden meydana gelen Ataköy Selenium Retro 9 140 milyon dolarlık yatırım bedeline sahip

Ataköy Selenium Retro’da teslime son 20 daire!

Aşçıoğlu İnşaat'ın İstanbul Ataköy’de Haziran'da teslim etmeye hazırlandığı projesi Selenium Retro’da son 20 daire, 48 ay yüzde 0 faiz veya 120 aya kadar yüzde 0,49 faiz fırsatıyla sakinlerini bekliyor.

Selenium Ataköy’de yaşam başladı!

Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de alışılagelmişin dışında ikonik bir mimariyle inşa ettiği projesi Selenium Ataköy’de daire sahipleri, yeni hayatlarına başladılar.

Aşçıoğlu İnşaat 2017 yılında 415 milyon TL ciro hedefliyor!

Ascıoglu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yasar Aşçıoglu "Böylelikle Ataköy'de toplam 1100 üniteye ulaşmış olacağız. Bu proje için en az 150 kişilik istihdam sağlayacağız. 2017 yılında tamamlanacak projelerimiz İle birlikte 415 milyon TL ciro hedefliyoruz" dedi

Arda Turan, Selenium Ataköy’deki 1+1 eve 766 bin TL ödedi!

Barcelona Futbol Kulübü’nde top koşturan Arda Turan, kazancını gayrimenkule yatırıyor. Futbolcu, en son Selenium Ataköy’den ev satın aldı.

aşçıoğlu selenium ataköy

aşçıoğlu selenium ataköy aşçıoğlu selenium ataköy

 Kendi kalite standartlarını yaratarak bir markaya dönüşen “Selenium Projesi”ni Ataköy’e taşıyarak, İstanbul’un en gözde lokasyonlarından birinde yepyeni bir yaşam deneyimi sunan Aşçıoğlu Grubu, "Selenium Ataköy"ün banyolarını dekore etmek için "Sott’Aqua Serisi"ni tercih etti. Ticaret, hizmet sektörünün en yoğun olduğu bölgede 15 katlı, 3 blok ve toplam 321 rezidanstan oluşan seçkin projede kullanılan Sott'Aqua asma klozet, Slim klozet kapakları ve Sharp&Slim lavabolar zarif tasarımlarının yanı sıra sahip oldukları üstün teknolojik özelliklerle de dikkat çekiyor. 

Ödüllü Seri

Ödüllü tasarım stüdyosu Nativita Design Studios ve tasarımcı Sevil Acar'ın imzasını taşıyan Sott’Aqua Serisi, İtalyanca'da su altı dünyası anlamına geliyor. Sott’Aqua Serisi, tasarım dünyasının en önemli ve prestijli yarışmaları arasında yer alan A’Design Award ve Red Dot Design ödüllerine sahip ürünleri içeriyor.

En İnce Lavabo

ISVEA, Sharp&Slim teknolojisiyle...