02 / 07 / 2022

Aşçıoğlu Selenium Park nerede?

Aşçıoğlu Selenium Park nerede?

Firma: Aşçıoğlu İnşaat

Proje: Selenium Park

Aşçıoğlu Selenium nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Aşçıoğlu Selenium nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...Gayrimenkul sektöründe 54 senedir kaliteli ve konforlu konut projeleri inşa eden Aşçıoğlu, Selenium markasıyla hayata geçirdiği projeyi Zeytinburnu'nuna getiriyor. Aşçıoğlu tarafından “Tarihin huzurunda derin bir nefes” sloganıyla hayata geçiriliyor.  

Aşçıoğlu Selenium Park nerede?

Aşçıoğlu Selenium nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Aşçıoğlu Selenium nerede sorusunun yanıtından önce proje detaylarına değinelim.

Yatay mimari konseptiyle hayata inşa edilen proje  2 oda 1 salondan 5,5+1 bahçe dublekse kadar farklı konut tipleri yer alacak. Selenium Park, tarihi surlara ek olarak 32 dönüm büyüklüğündeki, içerisinde çocuk oyun parkları, yeşil alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, sosyal tesisleri yer alan Belgradkapı Parkı’ına da komşu konumda yer alıyor. Projedeki konutların teslimleri Ağustos 2023’te yapılması hedefleniyor. Proje şu anda ön satış sürecinde. Selenium Park projesinde, 112 metrekareden 352 metrekareye kadar değişen büyüklüklere sahip konutlar bulunuyor. Projede, 63 metrekare ile 182 metrekare arasında değişen alanlarla teras ve bahçe seçenekleri olan toplam 196 birim mevcut. Şehrin gerçek merkezinde, çok özel bir konum ve arazide villa konforunda bahçeli konut keyfine imkan veren Selenium Park projesindeki; bahçe konut tipleri 3+1’den 5,5+1'e kadar konutlar yer alıyor. 

Araç erişimine tamamen kapalı peyzaj mimari ile dizayn edilen Selenium Park projesinde, gün ışığı alan kapalı havuz, özel sinema odası, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, masaj odası, kapalı çocuk oyun odası, açık çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları gibi geniş sosyal alanlara yer veriliyor.

Aşçıoğlu Selenium Park nerede?

Aşçıoğlu Selenium Park nerede?

Marmaray’a olan yürüme mesafesinde inşa edilen Selenium Park, Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakınlığıyla da ön plana çıkıyor. Ailelere dönük yaşam alanı tasarımı ile ön planda olan Selenium Park’ın, yürüme mesafesinde 4 hastane ve 3 üniversite bulunuyor. Tarihi yarımada ve boğaz hattına kolay ulaşım fırsata sahip Kabataş-Bağcılar tramvayı ve projelendirilen Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattına da yakın konumda inşa ediliyor. 

http://www.ascioglu.com/

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor