Selenyum Park satılık daire!

Selenyum Park satılık daire!

Firma: Aşçıoğlu İnşaat

Proje: Selenium Park


2021, Selenyum Park satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte 2021, Selenyum Par satılık daire fiyatları ve proje detayları...


54 senedir gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atan Aşçıoğlu, Selenyum markasıyla hayata geçirdiği projeyi Zeytinburnu'nuna getiriyor. Aşçıoğlu tarafından “Tarihin huzurunda derin bir nefes” sloganıyla hayata geçirilecek yepyeni yaşam projesi Selenyum Park, Zeytinburnu Kazlıçeşme’de, inşa ediyor. 

Selenyum Park satılık daire!

Selenyum Park satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Selenyum Park satılık daire fiyatları hakkında bilgi vermeden önce proje detaylarına değinelim.

Yatay mimari konseptiyle hayata geçirilen proje  2 oda 1 salondan 5,5+1 bahçe dublekse kadar farklı konut tipleri yer alacak. Selenium Park, tarihi surlara ek olarak 32 dönüm büyüklüğündeki, içerisinde çocuk oyun parkları, yeşil alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, sosyal tesisleri yer alan Belgradkapı Parkı’ına da komşu konumda yer alıyor. Projedeki konutların teslimleri Ağustos 2023’te yapılması amaçlanıyır. Proje şu anda ön satış sürecine girdi.

Selenyum Park satılık daire! 

Selenyum Park projesinde, 112 metrekareden 352 metrekareye kadar değişen büyüklüklere sahip konutlar yer alıyor. Projede, 63 metrekare ile 182 metrekare arasında değişen alanlarla teras ve bahçe seçenekleri olan toplam 196 birim mevcut. Şehrin gerçek merkezinde, çok özel bir konum ve arazide villa konforunda bahçeli konut keyfine imkan veren Selenium Park projesindeki; bahçe konut tipleri 3+1’den 5,5+1'e kadar konutlar bulunuyor.

Marmaray’a olan yürüme mesafesinde hayata geçirilen Selenyum Park, Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakınlığıyla da ön plana çıkıyor. Ailelere dönük yaşam alanı tasarımı ile ön planda olan Selenium Park’ın, yürüme mesafesinde 4 hastane ve 3 üniversite bulunuyor. Tarihi yarımada ve boğaz hattına kolay ulaşım fırsata sahip Kabataş-Bağcılar tramvayı ve projelendirilen Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattına da yakın konumda yapılıyor. 

Selenyum Park satılık daire!

Araç erişimine tamamen kapalı peyzaj mimari ile dizayn edilen Selenyum Park projesinde, gün ışığı alan kapalı havuz, özel sinema odası, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, masaj odası, kapalı çocuk oyun odası, açık çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları gibi geniş sosyal alanlara yer veriliyor.

Selenyum Park satılık daire!

Selenyum Park Zeytinburnu projesinde yer alan dairelerin güncel fiyat henüz açıklanmadı. Dev projede yer alan dairelerin fiyatı açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi emlakkulisi.com'da yayınlanacak. Projede Aşçıoğlu finansman modeli ile vade farksız avantajlı ödeme planları sunulacak.

http://www.ascioglu.com/

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com
 


projeye sor