Sembol İstanbul'da teslimler başladı!

Sembol İstanbul'da teslimler başladı!Karden İnşaat tarafından edilen iş ve residence hizmetini birleştiren Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul , tapu teslimlerine başladı.


Karden İnşaat tarafından edilen iş ve residence hizmetini birleştiren Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul , tapu teslimlerine başladı.


Farklı mimarisi ve karma konsepti ile Avrupa’ nın en iyi karma projesi Sembol İstanbul  A ve B bloklarda konut sahiplerine tapu teslimlerine başladı. Satışları tamamen tamamlanan bloklarda oturumlar Temmuz ayı itibari ile hayata geçecek.


44 mağazalık çarşısıyla konut ve ofis sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını projenin içerisinde karşılayabileceği bir mekana da ev sahipliği yapan Sembol İstanbul, ünlü markalarla sözleşmelerini imzalamaya başladı… Marketten oto yıkamaya kadar her hizmetin titizlikle planlanlandığı çarşı Temmuz ayı itibari ile hizmet vermeye başlayacak. 


Yüzde 15 Peşin , Hemen Teslim


Satışların %50 si tamamlanan C blokta kalan daireler için m2 fiyat aralıkları 4.000 – 5.500 tl arasında  değişiyor. % 1 kdv imkânı ile satışa sunulan dairlerin tapuların hemen teslim ediliyor. 


Projede , Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alanda konumlanan sosyal tesisleri ile hizmet veriyor. 


Residence hizmetlerinin eksiksiz sunulduğu Sembol İstanbul’ da, resepsiyon hizmetlerinden temizlik hizmetlerine, güvenlik hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine, danışmanlık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine kadar eksiksiz hizmet anlayışı ile konut sahiplerinin her türlü ihyitacını kolayca karşılayabileceği olanaklar sunuluyor. 


Cazip Ulaşım


Sembol İstanbul, Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.


www.sembolistanbul.com