Sence Konutları Sancaktepe projesi!

Sence Konutları Sancaktepe projesi! Sence Konutları Sancaktepe projesi!

Firma: Adil Grup

Proje: Sence Konutları

Sence Konutları Sancaktepe projesinde yüzde 25 peşinatla, 120 aya kadar banka kredisi ile taksitli ödemeler yapılıyor. Sence Konutları Sancaktepe projesi 18 ay sonra teslim ediliyor...
Sence Konutları projesi  Adil Grup  tarafından inşa ediliyor. Adil Grup  Sence Konutları  projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Sancaktepe bölgesinde yükseliyor. Sence Konutları Sancaktepe projesi 96 adet konuttan oluşuyor.


8 blok olarak inşa ediliyor olan Sence Konutları Sancaktepe projesinde bloklar 3 katlı olarak tasarlandı. Sence Konutları Sancaktepe projesinde konutların teslimleri 18 ay sonra gerçekleştiriliyor.


Sence Konutları Sancaktepe projesi 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor. Sence Konutları Sancaktepe projesinde yüzde 25 peşinattan sonra 120 aya kadar banka kredisi kullanılıyor.


Sence Konutları Sancaktepe projesinin tanıtım ofisi ile 0216 648 20 66 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Sence Konutları Sancaktepe projesi içerisinde çocuk oyun alanları, kapalı otopark, koşu parkuru gibi olanaklar bulunuyor.Sence Konutları Sancaktepe projesi nerede?

Sence Konutları Sancaktepe projesi adres : Meclis Mah. Atatürk Cad. No: 109 DAP Futura Centro A4 BLOK D: 9 34785 Sancaktepe/İSTANBUL Sence Konutları Sancaktepe projesi iletişim

Telefon: 0216 648 20 66

Web Adresi: http://www.adilgrup.com


projeye sor