Sence Konutları Sancaktepe Projesi'nde metrekaresi 1.800 TL'ye!

Sence Konutları Sancaktepe Projesi'nde metrekaresi 1.800 TL'ye! Sence Konutları Sancaktepe Projesi'nde metrekaresi 1.800 TL'ye!

Firma: Adil Grup

Proje: Sence Konutları

Sence Konutları, Adil Grup imzası ile Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükseliyor. 8 blok halinde yükselen projede yer alan konutların metrekare birim fiyatı 1.800 TL olarak belirlendi...İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de  Adil Grup  tarafından konumlandırılan Sence Konutları,  2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tiplerde konut seçenekleri ile yükseliyor.


Sence Konutları teslim tarihi, 18 ay sonra gerçekleştirilecek. Banka kredisi kullanılabilen projede, daireler için minimum yüzde 25 peşinat veriliyor ve 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor.


Toplam 96 adet daireye yer verilen  Sence Konutları  Sancaktepe Projesi, 3 katlı 8 blok halinde planlandı. Projenin ortak alanları arasında; çocuk oyun alanları, koşu parkuru, güvenlik, otopark alanları gibi alanlar bulunuyor.


Sence Konutları fiyat bilgileri kapsamında projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 1.800 TL'den satışa sunuluyor. Proje il ilgili detaylı bilgiler için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


Sence Konutları ulaşım


Sence Konutları adres: Meclis Mah. Atatürk Cad. No: 109 DAP Futura Centro A4 BLOK D: 9 34785 Sancaktepe/İSTANBUL 


Sence Konutları iletişim


Telefon: (0216) 648 20 66

Web Adresi: www.adilgrup.com

Gizem Çelik/Emlakkulisi.com


projeye sor