Şentürkler Beylikdüzü Safirpark 'ta 1 milyon 300 bin liraya!

Şentürkler Beylikdüzü Safirpark 'ta 1 milyon 300 bin liraya!

Firma: Şentürkler Mühendislik Güven İnşaat

Proje: Safir Park Evleri

Safir Park Evleri projesi Şentürkler Mühendislik ve Güven İnşaat ortaklığı girişimi imzası ile yükseliyor. Projedeki en küçük dükkanın fiyatı 1 milyon 300 bin lira olarak belirlendi...
Konum olarak Beylikdüzü'nde yer alan  Safir Park Evleri  projesi Mühendislik ve Güven İnşaat imzası ile yükseliyor. 3 bin 500 metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen Beylikdüzü Safirpark 13 katlı 2 blok halinde tasarlandı. Beylikdüzü Safir Park’ta  2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatifleri yer alıyor. 


Daire fiyatlarının 2+1'ler için 250 bin liradan başladığı Safir Park Beylikdüzü’nde satışlar sürüyor.  4 adet ticari birimin yer aldığı Safir Park Residence Beylikdüzü'nde 92 metrekarelik mağaza 1 milyon 300 bin liradan, 83 metrekarelik mağaza ise 1 milyon 700 bin liradan satışa sunuluyor. 


Şentürkler Beylikdüzü Safirpark ta 1 milyon 300 bin liraya!


Tamamı peşin ödemeye yüzde 3 oranında indirimin yapıldığı Safirpark Evleri’nde teslimatlar hemen yapılıyor. Safir Park Evleri projesinde banka kredisi kullanarak daire ve mağaza sahibi olunabiliyor. Projede fitness salonu, sauna, çocuk havuzu ve güneşlenme alanları gibi imkanlar mevcut.


Telefon: 444 14 82

Web adresi: http://www.senturklerinsaat.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor