Seranit Porselen’den Doğallığın Yıldızı Fossil!

Seranit Porselen’den Doğallığın Yıldızı Fossil!

Doğanın eşsiz renk ve desenlerini şık tasarımlarıyla birleştiren Seranit Porselen, adını görünümünden alan Doğal Taş (Natural Stone) kategorisi ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
Her zevke hitap eden Seranit Porselen’in göz dolduran tasarımı Fossil,  mermer ve granit gibi doğal malzemelerin verdiği huzuru evlere taşıyor.


Doğanın eşsiz renk ve desenlerini şık tasarımlarıyla birleştiren Seranit Porselen, adını görünümünden alan Doğal Taş (Natural Stone) kategorisi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Doğal Taş kategorisinin en beğenilen serilerinden olan Fossil, mermer ve granitin kullanım rahatlığını evlere taşıyor. Şık tasarımıyla Fossil, sofistike ve huzur veren yaşam alanları yaratmanın en kolay yolunu sunuyor.


Doğanın gerçek bir yansıması olarak tasarlanan modelin yarattığı huzurlu ortam tüm mekanlara yansıyor. Toprağın rengi kahverenginin doğallığını tüketicilerine sunan Fossil, lappato ve full lappato yüzeyleri ile iki farklı seçenek sunuyor. 60x120 cm’lik boyutuyla da göze çarpan Fossil, mermerin asaletini evine taşımak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.


Esinlendiği doğal malzemeler kadar gerçekçi, kullanım açısından ise çok daha efektif ve uzun ömürlü Seranit’in porselen karoları, doğanın eşsiz renk ve desenlerini şık tasarımlarıyla birleştiriyor. Her  zevke özel seçenekler sunan ürünleriyle fark yaratan Seranit, bütün tarzlarıyla beğeni topluyor.