Serdar Ortaç, Story Rezidans'tan 5 daire aldı!

Serdar Ortaç, Story Rezidans'tan 5 daire aldı!

Müzik piyasasının en önemli bestecileri arasında yer alan Serdar Ortaç, gözünü emlak krallığına diktiBesteleri kapışılan, yaptığı her albüm olay olan Serdar Ortaç dediğini yaptı ve 30'lu yaşlarının sonuna doğru yatırım yapmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde uzun yıllardır beste fabrikatörü gibi çalışmasına rağmen bir dikili ağacı olmadığı söyleyen Serdar Ortaç, "Bundan sonra yatırım yapacağım. Paramı emlağa, özellikle de lüks villara yatıracağım" demişti.

Ünlü şarkıcı, uzun bir araştırmanın ardından İlhan Karadeniz'e ait olan Story Rezidans'ta karar kıldı. Tanesi 400 bin TL olan süper lüks dairelerden 5 adet satın alan Ortaç, 2 milyon TL'lik yatırım yaptı. 5 rezidanz dairesi için 1 milyon 200 bin TL nakit para ödeyen ünlü şarkıcı, 800 bin TL'lik banka kredisi kullandı. Beylikdüzü'ndeki rezidansa yerleşmeye karar veren Ortaç, diğer 4 daireyi kiraya verecek.

5 DAİRE İÇİN SERVET ÖDEDİ
Story Rezidans'taki 5 daire için 2 milyon TL'yi gözden çıkaran Serdar Ortaç, emlak yatırımı yapmaya devam edecek. Ortaç'ın bundan sonraki hedefi şarkılarının isimlerini vereceği villalar satın almak.
Takvim