Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 2 milyon 750 bin TL sermaye bedeli ile Ayşegül Ünal tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 2 milyon 750 bin TL sermaye bedeli ile Ayşegül Ünal tarafından kuruldu.

Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-ATIK YÖNETİMİ a) Her türlü sınai atıkların, evsel atıkların, organik atıkların ve her çeşit demir ve demir dışı metallerin, ambalajların, kağıt, plastik, cam ve benzeri atık, akü , atık pil, tıbbi atıklar, ilgili Bakanlık tarafından atık sınıfında olduğu kabul edilen tüm atıklar, buzdolabı, çamaşır makinası radyo teyp, bilgisayar ve bunun gibi elektronik ekipman atıkları ve bunların karışımından oluşan maddelerin toplanması, toplatılması, taşınması, tasnif edilmesi, geri dönüşümü ve geri kazanımı ile ekonomiye katkı yaratan işlemlerin yerine getirilmesi, yürürlükteki ithalat ve ihracat rejimleri ve diğer ilgili mevzuatlara riayet etmek kaydı ile faaliyet konumuz çerçevesinde her türlü malın ithali, ihracı ve dahili toptan ticareti yapılması ile ilgili olarak bu iş ve işlemi yapmakta olan firmalarla, gerçek ve/veya tüzel kişiler kurum ve kuruluşlarla işbirliğine gitmek sözleşmeler yapmak ve iş ortaklıkları kurarak bu faaliyetlerigerçekleştirmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Shg Atık Yönetimi Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Koşuyolu Mahallesi Ali Nazima Sk.No:16/1 Kadıköy 

pus