Şile Green Village 2'de 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Şile Green Village 2'de 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: Burçkale Yapı

Proje: Green Village Şile 2


Daire fiyatlarının 145 bin TL'den başlangıç gösterdiği Şile Green Village 2 projesinde daireler 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklılık gösteriyor.


Şile'de inşa edilen Green Village 2 projesi  Burçkale Yapı  tarafından yükseliyor. 142 konuttan meydana gelen Şile Green Village 2 projesinde toplam arsa alanı 24 bin metrekare olarak belirlendi. 


Şile Green Village 2 projesinde yer alan daire seçenekleri 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona ve tek kat daire, bahçe tek kat daire, teras dubleks ve bahçe dubleks şeklinde tasarlandı. 


Daire fiyatlarının 145 bin TL'den başlangıç gösterdiği Şile Green Village 2 projesinde 185 metre uzunluğunda bir gölet bulunuyor. 


Aile ve çocuk konseptinde tasarlanan Şile Green Village 2 projesinde gençlik adaları, koşu parkuru, yürüyüş alanları ve fiskos adaları bulunuyor. 


Şile Green Village 2 projesinin sosyal alanlarında ağaç evler, tırmanma duvarı, su değirmeni, mini çiftlik, DVD room, mini yaz okulu, kapalı sosyal tesis, hobi bahçesi, köy bakkalı, Kids Club, kütüphane, oyun alanları, şelale, atölyeler ve teleferik yer alıyor. 


Şile Green Village 2 iletişim bilgileri

0 (533) 061 68 71

Web: www.greenvillagesile2.com


projeye sor