10 / 08 / 2022

Siltaş Panorama satışa çıktı! İşte 9 haziran 2022 lansmana özel fiyat listesi

Siltaş Panorama satışa çıktı! İşte 9 haziran 2022 lansmana özel fiyat listesi

Siltaş Yapı imzası taşıyan Siltaş Panorama projesi satışa sunuldu. Peki Siltaş Panorama konut fiyatları ne kadar? İşte Siltaş Panorama hakkında tüm detaylar...Siltaş Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Siltaş Panorama'nın lansmanı gerçekleşti. Siltaş Yapı Pendik’in en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özdemir, Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir ve Siltaş Yapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erdinç Tunç’un ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda, Pendik’in en büyük kentsel dönüşüm projesi konumunda olan Siltaş Panorama'ya ilişkin tüm detaylar açıklandı.

Siltaş Panorama satışa çıktı! İşte 9 haziran 2022 lansmana özel fiyat listesi

“Ülkemize her geçen gün artan bir ivmeyle yatırım yapmaya devam ediyoruz”

Etkinliğin açış konuşmasını yapan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özdemir İhsan Özdemir; "Tekstil sektöründe başlayan hikayemizle iş dünyasında 40 yılı aşkın geçmişe sahip bir aile şirketiyiz. 2011 yılında ise tüm enerjimizi inşaat sektörüne yoğunlaştırma kararı aldık ve Siltaş Yapı’yı hayata geçirdik. O günden bu yana da kendimizi insan odaklı ve bulunduğu bölgeye değer katan yapılar üretmeye adadık. Bu sayede inşaat sektöründe de kısa sürede güvene dayalı bir ilişki geliştirmeyi başardık. Bugün de ülkemize her geçen gün artan bir ivmeyle yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çünkü biz Türkiye’mize, ekonomimize ve inşaat sektörünün geleceğine inanıyoruz. Bu inançla yeni projemiz Siltaş Panorama’yı hayata geçiriyoruz" dedi.

Siltaş Panorama satışa çıktı! İşte 9 haziran 2022 lansmana özel fiyat listesi

“Sadece bir ev değil, hayata ekstra konfor katan komple bir yaşam alanı”

Siltaş Panorama detaylarına değinen Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, "Biz projelerimizi kendi hayatlarımızda eksik gördüğümüz ve ihtiyaç hissettiğimiz unsurları göz önüne alarak tasarlıyoruz. Keşkelerin olmadığı bir yaşam inşa etmeye odaklanıyor; özellikle insanı merkeze koyan bir anlayış benimsiyoruz. Adını, önü hiç kapanmayacak panoramik deniz manzarasından alan Siltaş Panorama projemizi de yoğun şehir rutininde hep istenen ama ikinci plana atılan o yaşamı sunmak için tasarladık. Anadolu Yakası’nın her geçen gün hızla değerlenen yerleşim alanlarından Pendik’te denize ve yeşile komşu olarak konumlanan projemizde kayıpsız alan felsefesiyle modern bir mimari, trafikten uzak, doğanın içinde huzurlu bir ortam ve eksiksiz bir sosyal yaşam deneyimi vadediyoruz.

23 bin metrekarelik arazi alanında yükselecek projemiz 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. Projede çeşitli büyüklük ve özellikte 650 konut ve 24 ticari ünite bulunuyor. Projemizin yüzde 65’ini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırdık. Ayrıca LifeX konseptimiz ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı planladık. LifeX konseptinin içerisinde proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, geniş ekranda film ya da maç izleyebilecekleri cep sineması, klasik bir kafeterya yerine içeceklerini yudumlarken aynı zamanda kütüphaneden seçtikleri bir kitabı okuyabilecekleri bir kafe-kütüphane başta olmak üzere yaşama ekstra konfor katacak pek çok detay bulunuyor. Elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu altyapısının bulunduğu projemizde; yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Projemizde bulunan yürüyüş ve bisiklet parkuru, kamelya ve dinlenme alanları, spor ve oyun sahaları, süs havuzları, şelaleler ve koku bahçeleri de küçük büyük herkesin hayatını renklendirecek detaylardan. Projemizde ayrıca sedye taşınabilecek genişlikte asansörler de bulunuyor" diye açıkladı. Peki Siltaş Panorama lansamana özel fiyatları ne kadar? İşte 9 Haziran 2022 fiyat listesi...