Silverline Ankastre'den Facebook'ta Aşkımın Filmi yarışması!

 Silverline Ankastre'den Facebook'ta Aşkımın Filmi yarışması! Silverline Ankastre'den Facebook'ta Aşkımın Filmi yarışması!

Silverline Ankastre, Facebook’ta başlattığı ‘Aşkımın Filmi’ yarışması ile sevgililer gününde bir çifte boğazda peri masalı yaşatıyor. Özel olarak tahsis edilmiş teknede romantik bir akşam yemeği yiyecek olan çifti unutulmaz bir 14 Şubat akşamı bekliyor


 

Silverline Ankastre, sevgililer gününe özel kampanyası ile çiftlere unutulmaz bir akşam yemeği fırsatı sunuyor. Silverline Ankastre, resmi Facebook sayfası www.facebook.com/SilverlineAnkastre üzerinden 3 Şubat 2013 tarihinde başlattığı ve 12 Şubat 2013 saat24.00’e kadar sürecek olan kampanya ile, tüm çiftleri, aşklarının filmini çekerek yarışmaya davet ediyor. Peri Masalı gibi bir 14 Şubat Sevgililer günü geçirmek isteyen herkesin yapması gereken tek şey #askdedigin mesajı ile kendi videosunu çekip yollamak oluyor.

 

Yarışmacı, sevgilisine içinden gelen en güzel sözcükleri söylediği bir video çekip, Silverline Anktasre’nin resmi Facebook sayfası olan www.facebook.com/SilverlineAnkastre adresinden Silverline Ankastre resmi Youtube adresine yüklüyor ve çift için özel tahsis edilmiş teknede ‘’Peri Masalı’’ gibi bir 14 Şubat geçirme şansı elde ediyor. Katılımcıların, videolarını yükledikten sonra aynı zamanda arkadaşları ile de paylaşması gerekiyor. Youtube sayfasında en çok beğenilen videonun sahibi, sevgilisi ile birlikte boğazda tekne turu ile romantik bir yemek yeme hakkı kazanıyor. 18 yaş üstü tüm çiftlerin katılabileceği yarışma için detaylı bilgi, Silverline Ankastre’nin facebook sayfasında yer alıyor.