03 / 10 / 2023

Simfer Çift Bölmeli Dört Gözü Gazlı Fırın en ucuza nerede satılıyor? İşte 21 Şubat 2023 fiyat listesi

 Simfer Çift Bölmeli Dört Gözü Gazlı Fırın en ucuza nerede satılıyor? İşte 21 Şubat 2023 fiyat listesi

Hem fırınım hemde ocağım olsun diyenler için Simfer, bir ürünü aynı anda hem ocak hemde fırın olarak kullanılsın diye tasarladı. Simfer çift bölmeli dört gözü gazlı fırın  geliştirilmiş teknik özellikleri ile ilgi odağı haline geldi.   Simfer Çift Bölmeli Dört Gözü Gazlı Fırın en ucuza nerede satılıyor? İşte 21 Şubat 2023 fiyat listesi
Fırınını ve ya ocağını yenilemek isteyenler için Simfer her iki masraftan sizi tek bir ürün alarak kurtarıyor. Bir ürün aynı zamanda hem fırın hemde ocak olarak kullanılıyor. Bir çok fonksiyona sahip Simfer fırın ev hanımlarına çeşitli kolaylıklar sağlıyor.

DÖRT GÖZÜ GAZLI FIRIN ÖZELLİKLERİ

  • Fırın denildiğinde akla ilk gelen ürünler arasında yer alan Simfer 2201 beyaz çift bölmeli fırın 4 adet ocak gözüne sahiptir. Bu gözler gaz yardımı ile işlev görür. Ocak altında yer alan multi turbo detaylı fırın sayesinde en sevdiğiniz yemekleri hızlı bir şekilde hazırlamanız mümkündür. 
  • Fırın kısmında yer alan farklı sıcaklık dereceleri pek çok yiyeceği hazırlamada kolaylık sunar. Izgara yapmak, yoğurt mayalama, donmuş yiyeceklerin buzunun çözülmesi ya da börek pişirme gibi farklı fonksiyonlar hayata geçirilir.
  • Çift bölmeli fırınların içinde yer alan ızgara detayı sayesinde evde közleme ya da ızgara yapma durumuda gerçekleşir.
  • Ocak bölmesinde yer alan 4 fonksiyon sayesinde aynı anda birden fazla sayıda yemek pratik bir şekilde hazırlanır.
  • Alt kısımda yer alan fırına ait 7 fonksiyon bu çift bölmeli fırınları daha fonksiyonel bir hale getirir. Cihaza ait olan otomatik gaz kesme emniyet özelliği sayesinde olası kazaların önüne geçilir. Bu sayede yangın ya da zehirlenme gibi olumsuz durumlar önlenmiş olunur.

Peki çift bölmeli Simfer fırın en uygun fiyata nerede satılıyor? 

Geri Dön