Sincan Belediyesi vergi ödemeleri için haftasonu açık olacak!

Sincan Belediyesi vergi ödemeleri için haftasonu açık olacak!Sincan Belediyesi vezneleri, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksidini ödemede vatandaşların sıkıntı yaşamaması için hafta sonu da hizmet verecek.


Sincan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, uygulama,  2015 Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin 2. taksidini ödemek isteyen vatandaşların mağdur olmaması için gerçekleştirilecek.


Vezneler 30 Kasım'da sona erecek ikinci taksit ödemeleri için hafta sonuna denk gelen 22, 28 ve 29 Kasım tarihlerinde de hizmet vermeyi sürdürecek.


Vatandaşlar, ödemeyi hafta içi ve sonu mesai saatlerinde belediye veznelerinden ya da internetten yapabilecek.  İnternetten ödeme yapmak isteyen vatandaşlar, "www.sincan.bel.tr" internet adresini kullanacak.


Bankalar aracılığıyla ödeme yapacak vatandaşlar, TC kimlik veya vergi numaralarıyla Türkiye Halk Bankası şubelerinden borçlarını yatırabilecek. 226756 numaralı posta çeki hesabından PTT aracılığıyla da ödeme gerçekleştirilebilecek.   


Radikal