03 / 07 / 2022

Sinerji İstanbul Rezidans adres!

Sinerji İstanbul Rezidans adres!

Firma: Anadolum İnşaat

Proje: Sinerji İstanbul Rezidans

Sinerji İstanbul Rezidans adres; Veli baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6 / 1 Pendik - İstanbul adresinde inşa ediliyor. Sinerji İstanbul Rezidans'ta fiyatlar 139 bin liradan başlıyor...
Sinerji İstanbul Rezidans projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik ilçesinde  Anadolum İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.  Sinerji İstanbul Rezidans  Pendik projesi 18 bin metrekare inşaat alanına sahip. 


Sinerji İstanbul Rezidans adres ve iletişim bilgilerinden önce proje detaylarına yer verelim. Pendik Sinerji İstanbul Rezidans projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor.


Sinerji İstanbul Rezidans projesi 158 adet konut ve 12 adet ticari birimden meydana geliyor. Sinerji İstanbul Rezidans Pendik projesinde daireler 78 metrekare ile 117 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.


Sinerji İstanbul Rezidans satış ofisi ile 0216 446 34 46 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Sinerji İstanbul Rezidans Pendik projesinde teslimlerin Haziran 2014 yılında yapılması planlanıyor.


Pendik Sinerji İstanbul Rezidans fiyatları 139 bin liradan başlayarak, 269 bin liraya kadar değişiyor. Sinerji İstanbul Rezidans Pendik projesinde yüzde 25 peşinattan sonra banka kredisi ile taksitlendirme yapılıyor.


Pendik Sinerji İstanbul Rezidans projesi içerisinde yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, Türk hamamı, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, dinlenme alanları gibi sosyal imkanlar yer alıyor.
Sinerji İstanbul Rezidans nerede?

Sinerji İstanbul Rezidans adres : Veli baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6/1 Pendik -İstanbulVİDEO: Bu haberle ilgili videoyu EMLAKKULİSİ.Tv'de izlemek için tıklayınSinerji İstanbul Rezidans adres, kroki;


Sinerji İstanbul Rezidans adres!


Sinerji İstanbul Rezidans iletişim

Telefon:0216 446 34 46

Web adresi: www.sinerjiresidence.com


projeye sor