30 / 06 / 2022

Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!

Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" prosesinin 5 yıldızlı resort otel için ön talepler gelmeye başladı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort lokasyon bilgisi ne oldu? İşte detaylar... Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" prosesinin 5 yıldızlı resort otel için ön talepler gelmeye başladı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort lokasyon bilgisi ne oldu? İşte detaylar...

Sinpaş GYO'nun "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" isimli imzasıyla hayata geçmesi hedeflenen 5 yıldızlı resort otel için ön talepler gelmeye başladı. Proje; devremülk, termal kür merkezi ve çarşıdan oluşan karma kullanımlı olarak yükselecek.

 Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" prosesinin 5 yıldızlı resort otel için ön talepler gelmeye başladı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort lokasyon bilgisi ne oldu? Sizlerle projenin lokasyon bilgisini paylaşmadan önce projede ki daireleri ve detayları hakkında bilgi verelim.

Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!
 
Söz konusu proje; bahçe, teras, dubleks vb. konut tipi şeçenekleri ve büyüklüklerde deniz veya avlu manzaralı toplam 546 daireden oluşuyor. 2023'de tamamlanması hedeflenen Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde 4 konut tipi bulunuyor.

Sinpaş Kızılbük Devremülk Proje'sinde yer alan 1+0 evler 59 metrekare ile 98 metrekare, 1 oda 1 salon daireler 120 metrekare ile 126 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 142 metrekare ile 182 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 216 metrekare ile 270 metrekare olarak tasarlandı. 

Dört kişiden 10 kişiye kadar, her aileye uygun olarak tasarlanan proje tekne konseptinden esinlenerek tasarlanmış dairelerin her birinin balkonunda termal kür alabilme imkanı sunuyor.

 Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!

Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" prosesinin 5 yıldızlı resort otel için ön talepler gelmeye başladı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort lokasyon bilgisi ne oldu? Sizlerle projenin lokasyon bilgisini paylaşmadan önce projede yer alan donatılar hakkında bilgi verelim.

Buhar odaları, termal havuzları, klasik türk hamamı,sıcak taş yatakları, macera duşları, tuz odaları, sauna, çamur terapileri, buz çeşmeleri ve çeşitli masaj odaları imkanı sağlayan proje yılın her mevsimi hzmet veriyor.

 Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon!

İşte Sinpaş GYO Kızılbük lokasyon bilgisi...

Marmaris Muğla'da yükselen Sinpaş Kızılbük Devremülk projesi Dalaman ve Bodrum Milas Havalimanları, Bodrum-Marmaris-Fethiye ve Datça Feribotları ve karayollarına yakın mesafede hayata geçiriliyor. 

Wep: http://www.sinpaskizilbuk.com

Telefon: 444 19 74

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesi ön satışta!

Sinpaş Kızılbük Devremülk fiyat!

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde inşaat başladı!

Nurgül TUTAR/Emlakkulisi.com