Sinpaş İş Modern Ambarlı'nın detayları belli oldu!

Sinpaş İş Modern Ambarlı'nın detayları belli oldu! Sinpaş İş Modern Ambarlı'nın detayları belli oldu!

Sinpaş Yapı ticari markası İş Modern'i Ambarlı'ya taşıdı. İlkini İkitelli'de inşa ettiği ticari gayrimenkul markası İş Modern'in ikincisini Ambarlı'da hayata geçiriyor.

Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre, Sinpaş ilkini İkitelli'de inşa ettiği ticari gayrimenkul markası İş Modern'in ikincisini Ambarlı'da hayata geçiriyor. Toplamda 151 bağımsız birimden meydana gelecek olan Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde alan büyüklükleri 250 metrekareden başlıyor. 

 

500 milyonluk yatırımla hayata geçirilen ve ortalama alanın 500 metrekare olduğu Sinpaş İş Modern Ambarlı'da tek katta 12 bin metrekareye çıkan alan da mevcut. 

 

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde metrekare birim fiyatları ise 4 bin 300 liradan başlıyor. Kolay ulaşımı ile dikkat çeken proje TEM bağlantısına çok yakın bir konumda. 

 

Proje hakkında açıklamalar yapan Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik,  "Orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları başta olmak üzere bu yapıların nitelikli çalışma alanlarına ihtiyaçları vardı. Mahalle arasında kalmış, işlevini yitiren, güvenliği olmayan, enerji ihtiyacını verimli karşılamayan bu alanlar KOBİ'leri oldukça zorluyor. Ayrıca iş yaptıkları diğer işletmelere prestijlerini de göstermeleri için İş Modern KOBİ'ler için önemli bir proje oldu" dedi.