Sinpaş Palas: Sinpaş Yapı Çakmak projesinin adı belli oldu!

Sinpaş Palas: Sinpaş Yapı Çakmak projesinin adı belli oldu!

Firma: Sinpaş Yapı

Proje: Sinpaş Palas

Sinpaş Yapı’nın Ümraniye 'de hayata geçireceği projenin adı belli oldu. Sinpaş Palas adını taşıyan proje ön satışa çıktı. 2 bin 500 konutun yer aldığı ve etap etap satışa çıkarılacak olan projenin ilk etabında 160 adet konut yer alıyor
Sinpaş Yapı’nın Anadolu Yakası Ümraniye Çakmak Mahallesi’nde hayata geçireceği projenin adı belli oldu.  Sinpaş Palas  Finans Şehir adını taşıyan proje ön satışa çıktı. 


2 bin 500 konutun yer aldığı ve etap etap satışa çıkarılacak olan Sinpaş Palas'ın ilk etabında 160 adet konut yer alıyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin tam karşısında yükselecek olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yanı sıra ticari alanlarda bulunuyor.


Sinpaş Palas Finans Şehir'de metrekare fiyatı 8 bin TL'den başlangıç gösteriyor, projenin teslimlerinin Aralık 2017'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.


İlk etabında 5 katlı ve 13 katlı 2 blok yer alan Sinpaş Palas'ta SPA, fitness salonu, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, yüzme havuzu ve spor alanları mevcut.Tel: 444 1 974

Web: http://www.sinpas.com.tr/

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor