Sinpaş Yapı, İkitelli'deki dükkanları için ön talep topluyor!

Sinpaş Yapı, İkitelli'deki dükkanları için ön talep topluyor!

Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret Anonim Şirketi; iş ve ticaret dünyasının merkesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, 63 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek ticari gayrimenkullerin satışları için ön talep topluyor

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret Anonim Şirketi; iş ve ticaret dünyasının merkesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, 63 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek ticari gayrimenkullerin satışları için talebin yoğunluğu dikkate alınarak ön talep alınmasını kararlaştırdı.
 
Sinpaş Yapının ön talebe sunduğu ticari gayrimenkuller, İkitelli, 704 Ada, 20 Parsel ve 2 Blokta yer alıyor. 86 bağımsız bölümden oluşan ticari gayrimenkullerin bir tanesinin yaklaşık alanı 500 metrekare olarak belirlendi. Bir katta 10 bin metrekareye varan alanlar modüler olarak kullanılacak proje kapsamında tek katta 500 metrekarelik 20 farklı alan bulunuyor. Satış bedelleri ise 742 bin 500 TL olarak belirlendi. (Fiyatlara KDV dahil değil)

Modüler depo, atölye ve perakende alanları için 28 Mayıs Cumartesi günü saat 09.00 itibariyle ön talep toplama süreci başlayacak.

Adres: Ziya Gökalp Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı, Heskop Yanı, İkitelli, Başakşehir/İstanbul
Telefon: 0212 670 51 78 / 79

Sinpaş Yapı Satış Müdürlüğü: 444 19 74
www.sinpas.com.tr


Kübra Genç/Emlakkulisi.com