Siyah Kalem Köy Evleri fiyatları!

Siyah Kalem Köy Evleri fiyatları! Siyah Kalem Köy Evleri fiyatları!

Firma: Siyah Kalem İnşaat

Siyah Kalem Köy Evleri fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Maslak'a 20 dakika uzaklıkta bulunan projede banka kredisi veya firma bünyesinde kredi imkanı ile ödeme yapılabiliyor.Teslimlerinin 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması öngörülen Köy Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak dizayn edilen daire seçeneklerinden oluşuyor. Proje İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor.


Siyah Kalem Köy Evleri fiyatları dairelerin metrekare büyüklüklerine göre farklılık gösteriyor. Projede yüzde 50 peşin ödeme yapıldığında, kalan kısım için firma bünyesinde 36 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. 


Hacıosman Metro İstasyonu'na 12 dakika, Maslak'a 20 dakika yakın mesafede olan Zekeriyaköy Köy Konutları 467 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Proje 1.3 milyar dolar yatırım bedeline sahip.


Toplam 1.167 adet dairenin yer aldığı Köy Evleri Siyah Kalem İnşaat imzası taşıyor. Projede yüzde 1 peşinatta, yüzde 75'lik kısım için banka kredisi kullanılıyor, kalan 24'lük kısım ise Ekim 2016'da ödeniyor. 


Zekeriyaköy Köy projesinde yürüyüş yolları, veteriner, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, spor alanları,  yüzme havuzları, organik pazar, süpermarket, sinema salonları, restoranlar gibi sosyal alanlar mevcut. 


Siyah Kalem Köy Evleri fiyatları 557 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Satış süreci devam eden projede yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan bedel banka kredisi ile ödenebiliyor. 


Siyah Kalem Köy satış ofisi 

Tel: 0212 202 64 64 

Web: www.koy.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com