Sky Moon Star projesi 125 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı!

Sky Moon Star projesi 125 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı!Sky Moon Residence projesinde 85 metrekare büyüklükteki 1+1 daireler 125 bin liraya satılıyor


Sektörde çeyrek yüzyılı geride bırakan Osmanoğulları inşaat yönetim kurul başkanı Ayhan Babuşçu İstanbul"un yeni trendi Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinde inşa edilen Sky Moon Star projesi basın tanıtımında yaptığı açıklamada Depremin onları güçlendirdiğini söyledi. ""Deprem öldürmez bina öldürür"" sloganı ile yıllardır sektörde yer alan Babuşçu;  yaşadıklarından ders alanların ileriye daha güvenle bakabildiklerini belirterek, bugüne dek yaptıkları inşaatlarda en özen gösterdikleri konunun güvenlik olduğunu ve bu nedenle firma olarak aldıkları ödüllerle gurur duyduklarını söyledi. Yeni başlayan Sky Moon Star projesinin de bu çerçevede yapılmış en güvenli inşaatlardan biri olduğunun önemle vurguladı. Sky Moon Star 7 dönüm üzerinde deniz ve göl manzaralı 200 konuttan oluşacak. Projeyi diğerleinden ayıran diğer bir önemli özellik ise tüm yerleşim alanının %60"ının yeşil alan olarak düzenlenmesi. Farklı daire tipleri için farklı ve uygun ödeme sistemleri mevcut. Müşterilerine kendi kredi sistemleri ile de tam destek veren Osmanoğlu inşaat, güven içinde yüzyıllarca miras kalacak bu özel konutların satışına başladı.  

Sky Moon Residence projesinde 85 metrekare büyüklükteki 1+1 daireler 125 bin liraya satılıyor. Vade farksız 36 ay vade uygulanan projede 125 metrekare 2+1'ler 150 bin liraya, 3+1'ler 195 bin liraya, 4+1'ler 225 bin liraya satılıyor.  

 

0212 883 80 19

www.skymoonstar.com