Skyland İstanbul'da kaçırılmayacak kampanya!

Skyland İstanbul'da kaçırılmayacak kampanya! Skyland İstanbul'da kaçırılmayacak kampanya!

Şehrin merkezinde ayrıcalıklı, konforlu, kaliteli ve yemyeşil bir hayat düşleyenlerin adresi Skyland İstanbul, yatırımcılarına özel 02 Kasım - 03 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak, 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve peşinatsız ödeme imkanı sunuyor.
Eroğlu Gayrimenkul, akılcı yatırımı dikkat çekici ödeme kolaylıklarıyla müşterilerine sunduğu, benzersiz kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Skyland İstanbul projesi için kısa bir süre devam edecek kampanya, 120 ay 3 bin 800.-TL taksitli ve 0 peşinat ile yatırımcıları kaçırılmayacak fırsatlarla rezidans sahibi yapıyor.

 

İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir yaşama davet eden Tower Residence, stüdyodan 4 oda 1 salona kadar kadar her ihtiyaca uygun, farklı daire seçenekleri sunarken, yeşil bir hayat düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve sosyal alanları ile öne çıkan Teras Evler, şehrin merkezinde stresten uzak bir hayat vaad ediyor. Skyland İstanbul sakinleri ayrıca, concierge hizmetinden fitness ve wellness merkezine, akıllı ev teknolojilerinden yüzme havuzuna pek çok sosyal ve teknolojik imkândan diledikleri gibi yararlanabilecek.

 

“Residence’ın Ötesi” Sky Residence’da satışlar başladı

 

Kısa bir süre önce satışa sunulan Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence, “0 peşinat” avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açacak. Ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi Sky Residence’ın ödeme takvimi ise yine 2019 yılında başlıyor.

1 oda 1 salondan,  4 oda 1 salona kadar farklı daire seçenekleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de mevcut. 4 oda 1 salon dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10 bine metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. 


Farklı ofis seçenekleriyle avantajlı kampanya

 

Skyland İstanbul’da yer alan Tower, Loft ve Flat ofisler kampanya dahilinde “0 peşinat, 0 faiz 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme imkanı sunuyor.

Modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren, Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına taşıyor. Tek katta 190 metrekareden 4 bin 600 metrekareye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. 

Toplam 7 kattan meydana gelen Flat Ofisler ise tek katta  bin 100 metrekare alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor. 6 bağımsız bölümden meydana gelen Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da bulunuyor.


HOM Design Center açılışa hazırlanıyor

Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, 2018’in ilk çeyreğinde kapılarını açacak. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunuyor.


Tel : 0212 289 89 99
Web : http://skylandistanbul.com/