Skyland İstanbul’dan yeni yıla özel kampanya!

Skyland İstanbul’dan yeni yıla özel kampanya!

Eroğlu Gayrimenkul’ün yeni teknolojiler, kusursuz mimari ve konforu prestijle buluşturduğu projesi Skyland İstanbul’da yeni yıla özel kampanya sunuluyor.


Eroğlu Gayrimenkul’ün yeni teknolojiler, kusursuz mimari ve konforu prestijle bir araya getirdiği projesi Skyland İstanbul projesinden rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenler, yeni yıla özel kampanya ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında, konutlarda 5 bin 700 liradan başlayan 0,79 faizli 180 aya varan taksit seçeneğine alternatif olarak, 0 peşinat ve 60 aya kadar 0,49 faizli ödeme planı sunuluyor. Skyland İstanbul projesi istenilen büyüklükte tasarlanabilen sınırsız ofis seçenekleri ve kiralama alternatifleri ile modern iş yaşamının her türlü gereksinimine cevap veriyor. Ofisler, kiralama alternatiflerinin yanı sıra 50 ay vade farksız 9 bin 700 TL’den başlayan fiyat avantajıyla da yatırımcıyla buluşuyor.  Kampanya toplam 255 konutla sınırlı.

Skyland İstanbul’dan yeni yıla özel kampanya!

Kesintisiz İstanbul manzarası

Türkiye’nin deniz seviyesinden en yüksek rezidansları ile eşsiz bir şehir manzarasına sahip Skyland İstanbul projesi stüdyodan 4 oda 1 salona kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunuyor. Skyland İstanbul projesindeki Sky Residence, Sky Premium Residence ve Sky Deluxe Residence, geniş balkonlu ve orman manzaralı daireleri, özgün iç mimarisi, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa merkezinin yanı sıra 3 bin 500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi detaylarıyla konforlu bir yaşam sunuyor.

Yeni nesil ofisler için esnek satış ve kiralama seçenekleri

Büyük şirketlerin ve finans kurumlarının merkezlerine komşu konumu, Levent ve Maslak’a yakınlığı, doğrudan TEM bağlantısı ile Skyland İstanbul, kentin her iki yakasından en kolay ulaşılabilen ofis projesi olarak ön plana çıkıyor. Modern iş yaşamına dair her türlü ihtiyaca incelikli detaylarla cevap veren Skyland İstanbul ofisleri, yeni yıl kampanyası kapsamında 50 ay vade farksız 9 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İstanbul’un büyüleyici manzarasını ofis alanlarına taşıyan proje, 83 metrekareden tek katta 4 bin 500 metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen çalışma mekânları, 8 metreye varan tavan yüksekliği, teras ve balkonlarıyla ferah bir çalışma ortamı sunuyor. Skyland İstanbul, çağdaş sanatçıların eserleriyle zenginleştirilmiş lobileri, gün ışığı alan özel toplantı alanları, etkinlik salonu ve ayrıcalıklı kiralama seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Engelli kullanımına uygun tasarlanan Skyland İstanbul, bisiklet ve motosiklet kullanıcılarına özel park alanları ve elektrikli araç şarj istasyonu ile konforlu bir iş ortamı vadediyor.

Mobilya ve dekorasyonda alışverişin en konforlu adresi; HOM Design Center

Skyland İstanbul rezidans ve ofis sakinleri ayrıca, proje bünyesinde yer alan HOM Design Center ile tasarım ve dekorasyon dünyasının seçkin markalarına komşu olmanın avantajına da sahip. İstanbul’un tasarım ve dekorasyon alanındaki premium markalarına ev sahipliği yapan ilk alışveriş merkezi HOM Design Center, sağladığı kolaylık ve hizmetlerle ev ve ofis mobilyasının yanı sıra, dekoratif ürünler ve daha fazlasına tek noktadan ulaşmak isteyenlere konforlu bir alışveriş imkânı da vadediyor. Üç kata yayılan merkezde; mobilyadan ev tekstili, beyaz eşya ve aksesuara, Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üstünde marka aynı çatı altında topluyor.


TEM’den özel girişi olan tek yaşam merkezi

Skyland İstanbul projesi; TEM’den özel girişe sahip tek proje olma özelliği, ulaşım hatlarının zenginliği, 2. köprüye olan yakınlığı, 1. ve 3. köprülerin bağlantı yolları üzerindeki konumuyla, İstanbul’da tüm yolların kesiştiği eşsiz bir noktada bulunuyor. Hemen yanı başındaki Yenikapı-Hacıosman metro hattıyla ulaşım sorununu ortadan kaldıran yaşam merkezinden havalimanlarına da hızlıca ulaşılabiliyor. TEM ve Cendere Caddesi’nden Ayazağa ve Maslak’a kolay çıkış imkanı veren özel girişleriyle içinde yaşayanları sınırların ötesine taşıyan Skyland İstanbul projesi alışveriş merkezlerinden havalimanlarına, okul ve üniversitelerden hastanelere, yeşil alanlardan etkinlik ve eğlence mekanlarına, sakinlerini mega kentin tüm olanaklarına da yakınlaştırıyor.

Web: www.skylandistanbul.com