Skyport Residence'da fiyatlar 210 bin dolardan başlıyor

Skyport Residence'da fiyatlar 210 bin dolardan başlıyor

Skyport Residence'ta konutlar 210 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Son yılların modası 1+1 ve 2+1 ev-ofis seçenekleri ile dikkat çeken "Skyport Residence"ta çeşitli metrekarelerdeki daireler 210 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

"Yeni Yaşamlara Açılan Kapı" sloganıyla başarılı işlere imza atan Gülyapı A.Ş'nin bir projesi olan Skyport Residence, ünlü mimar Prof. Dr. Metin Hepgüler ve ITAC CORP'S/USA tarafından tasarlandı. Tüm çalışmaların tamamlandığı Skyport'un yerleşim alanı olarak; yaşam alanlarının ve iş olanaklarının zenginliğiyle İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Beylikdüzü tercih edildi. Haziran başında satışa sunulan çeşitli metrekarelerdeki 1+1 ve 2+1 dairelerin satış fiyatları 210 bin dolardan başlıyor.

Eşsiz konumu, yüksek yapı kalitesi, sıra dışı mimari yaklaşımı, teknoloji ve elit yaşam tarzıyla Skyport Residence, zirveyi sevenlerin ilk tercihi olacak. Toplam 56 bin metrekare kullanım alanı, 9 bin 500 metrekare arsa üzerinde yükselen Skyport; eşsiz mimarisi, ev - ofis çözümleri, alışveriş, eğlence, spor merkezleri ve rekreasyon alanlarıyla daha kaliteli yaşam alanlarına ve daha yüksek hayat standartlarına imkan sağlayacak. 34 katlı ve 120 metre yüksekliğe sahip olan Skyport'un beş yıldızlı bir oteli andıran lobisinde Valet&Concierge hizmetleri sunulacak; güvenlik için ise ev-ofis katlarına çıkan herkese asansörlere kadar bir görevli eşlik edecek.
 
www.skyport.com.tr

Tel: 0 212 876 76 61