Soyak Evostar & Soyak Park Aparts projelerinden 106 konut Emlak Konut mülkiyetine bırakıldı!

Soyak Evostar & Soyak Park Aparts projelerinden 106 konut Emlak Konut mülkiyetine bırakıldı! Soyak Evostar & Soyak Park Aparts projelerinden 106 konut Emlak Konut mülkiyetine bırakıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Soyak Evostar & Soyak Park Aparts projelerinde yer alan bağımsız bölümlerin 106 adedinin şirket mülkiyetine bırakıldığını belirtti. Bağımsız bölümlerin değeri 21,8 milyon TL olarak belirlendi...
Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklama şöyle:


Şirketimiz projelerinden İstanbul Küçükçekmece Halkalı 3.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Soyak Evostar & Soyak Park Aparts) kapsamındaki Konut, Sosyal Tesis, Otopark, Dükkan ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri'nde, kalan işlere ait son Kısmi Geçici Kabul yapılmış ve Kısmi Geçici Kabul Tutanağı 02.04.2014 tarihinde onaylanmıştır. Geçici kabullerin tamamlanması sonrasında, söz konusu projede, Yüklenici Soyak İnş. ve Tic. A.Ş ile sözleşme kapsamında üretilen bağımsız bölümler için paylaşım yapılmış olup  KDV Dahil  21.868.419  TL değerindeki 106 adet bağımsız bölüm Şirketimiz mülkiyetinde bırakılmıştır.