Soyak Konforia'da metrekaresi 3 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Soyak Konforia'da metrekaresi 3 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: Soyak Yapı

Proje: Soyak Konforia


Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak, İstanbul’un yatırım değeri yüksek yeni merkezi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5 bin konutluk Konforia projesi ile yatırımcıların yeni gözdesi


Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak, İstanbul’un yatırım değeri yüksek yeni merkezi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5.000 konutluk Konforia projesi ile yatırımcıların yeni gözdesi


Üçüncü havaalanı projesi ve üçüncü köprü bağlantı yolları üzerinde yükselen Soyak Konforia 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini ortalama 3.000 TL olan cazip metrekare fiyatlarıyla sunuyor.


%10 peşin indirimi ya da ‘0’ faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia’da 2+1 daireler 314 bin TL’den, 3+1 daireler ise 374 bin TL’den başlıyor. Eylül 2017’de teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor.


Sitede yaşamanın tüm ayrıcalıklarını sunan Soyak Konforia, LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bina kriterleriyle, alışveriş merkezlerinin ve spor alanlarının da içinde bulunduğu geniş bir bölgede yer alıyor.


Tel: 444 0 795

Web: www.soyak.com.tr
Bu haber Vahdet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;
SOYAK, İstanbul'un yatırım değeri yüksek yeni merkezi Bahçeşehir'in kuzeyinde, 5.000 konutluk Konforia projesi ile yatırımcıların yeni gözdesi. Üçüncü havaalanı projesi ve üçüncü köprü bağlantı yolları üzerinde yükselen Soyak Konforia 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini ortalama 3.000 TL olan metrekare fiyatlarıyla sunuyor. Yüzde 10 peşin indirimi ya da '0' faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia'da 2+1 daireler 314 bin TL'den, 3+1 daireler ise 374 bin TL'den başlıyor. 

TESLİMLER EYLÜL 2017

01 Eylül 2017'de teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor. Sitede yasamanın tüm ayrıcalıklarını sunan Soyak Konforia, LEED Yeşil Bina Sertifikası'na uygun bina kriterleriyle, alışveriş merkezlerinin ve spor alanlarının da içinde bulunduğu geniş bir bölgede yer alıyor. VahdetHaber Son An Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı ;Türk gayrimenkul sektörünün ortalama 3.000 TL olan cazip metrekare fiyatlarıyla sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak, İstan- sunuyor. %10 peşin indirimi ya da t)1 faizli Soyak Fibul'un yatırım değeri yüksek yeni merkezi Bahçeşe- nansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia'da hir'in kuzeyinde, 5.000 konutluk Konforia projesi ile 2+1 daireler 314 bin TL'den, 3+1 daireler ise 374 bin yatınmcılann yeni gözdesi. Üçüncü havaalanı projesi TL'den başlıyor. Eylül 201 Töe teslim edilecek olan ve üçüncü köprü bağlantı yolları üzerinde yükselen projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda Soyak Konforia 1 +1,2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini satış imkanı sağlanıyor. 


Son An


Bu haber Hürses'te şöyle yer aldı:

5 bin konutluk Konforia projesi Soyak, İstanbul'un yatırım değeri yüksek yeni merkezi Bahçeşehir'in kuzeyinde, 5 bin konutluk Konforia projesi ile yatırımcıların yeni gözdesi. Üçüncü havaalanı projesi ve üçüncü köprü bağlantı yolları üzerinde yükselen Soyak Konforia 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini ortalama 3.000 TL olan cazip metrekare fiyatlarıyla sunuyor. %10 peşin indirimi ya da '0' faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia'da 2+1 daireler314 binTL'den, 3+1 daireler ise 374 bin TL'den başlıyor/Eylül 2017'de teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor. 


Hürses


Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


SOYAK, Bahçeşehir'in kuzeyinde, 5 bin konutluk Konforia projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini ortalama 3 bin TL olan cazip metrekare fiyatlarıyla sunuyor. 


Vatan


projeye sor