Harmony Towers'ta metrekaresi 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Harmony Towers'ta metrekaresi 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla! Harmony Towers'ta metrekaresi 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Eroğlu Gayrimenkul’un 160 milyon TL’lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Towers, Bursa’ya değer katıyor. Harmony Towers, banka kredisiz 48 ay vade imkanı ve 3 bin TL’den başlayan metrekare fiyatlarıyla satışta.
Eroğlu Gayrimenkul’un 160 milyon TL’lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Towers, Bursa’ya değer katıyor. Sakinlerine bahçe keyfini yaşatan 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri ve Alışveriş Caddesi ile Bursa’nın yeni yaşam merkezi Harmony Towers, banka kredisiz 48 ay vade imkanı ve 3 bin TL’den başlayan metrekare birim fiyatlarla satışa sunuluyor.


Eroğlu Gayrimenkul’un tekstilden gelen estetik anlayışını ve bilgi birikimini yansıtarak yeni yaşam alanları oluşturduğu marka projeleri, inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Projelerini bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarını gözeterek özgün ve öncü bir konseptle hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul’un; Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi’nde konumlandırdığı, ferahlığı ve kalitesiyle her açıdan uyumlu bir yaşam sunan Harmony Towers’ta yaşam başladı.


42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde 160 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Harmony Towers, her daireye bahçe keyfi yaşatan terasları; genişliği ve ferahlığı ile dikkat çeken kuleleri, yaklaşık 5500 m² büyüklüğündeki iç avlusu ile sahiplerine beş yıldızlı bir yaşam sunuyor. Harmony Towers projesinde kulelerin geniş ve ferah yapısı öne çıkıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı proje, her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor.


Her yönüyle çevreye duyarlı


Sosyal tesislerinden sakinlerin ücretsiz faydalanabileceği, bir adet açık yüzme havuzu ile çocuk havuzunun bulunduğu Harmony Towers’da, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası Alışveriş Caddesi (AVC), 5 bin 500 metrekare büyüklüğünde özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Projede ayrıca 1+1 ve 2+1 dairelere 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dairelere ise 2 araçlık kapalı otopark imkânı sunuluyor. Çevreye duyarlılığıyla da ön plana çıkan Harmony Towers’da, enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilerek bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor; otomatik sulama ve damlama sistemleri bulunuyor.


Sosyal hayatı yakına getiren “Cadde Mağazaları”


Bursa’nın yeni ikonu Harmony Towers konutlara değer katacak ‘Cadde Mağazaları’nı da içinde barındırıyor. Proje sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları Bursa şehri için de ciddi bir değer olarak öne çıkıyor. Kafe ve restoranları, mağazalarıyla Alışveriş Caddesi; sosyal yaşamın kalbinin attığı renkli bir ortam sunuyor. Harmony Towers’ta dairelerin tesliminin ardından Alışveriş Caddesi’ndeki mağaza ve dükkanların da satışı hızla devam ediyor.


Banka kredisiz 48 ay vade imkanı ve 3 bin TL’den başlayan metrekare birim fiyatları ile hemen teslim


Heyecan verici tasarıma ve konforlu yaşam alanlarına sahip Harmony Towers projesi, hemen teslim ayrıcalığı sağlıyor. Proje, banka kredisiz 48 ay vade imkânı ve 3 bin TL’den başlayan metrekare birim fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 109 metrekareden başlayan 1+1 daireleriyle geniş ve konforlu yaşam alanları bulunan Harmony Towers, yatırımlara değer katma fırsatı da veriyor.


Bugüne kadar İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Oksizen Konutları, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Yeni Moda Evleri projelerini tamamlayarak müşterilerine teslim eden ve Skyland İstanbul projesi ile İstanbul’u dünya markası konumuna getirecek prestijli bir işe imza atan Eroğlu Gayrimenkul, Bursa’nın yeni ikonu Harmony Towers ile yeni yaşam alanlarını artırmaya devam ediyor.
Haber Hürses Gazetesi'nde şöyle yer aldı;

42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde 160 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Harmony Towers, her daireye bahçe keyfi yaşatan terasları; genişliği ve ferahlığı ile dikkat çeken kuleleri, yaklaşık 5500 m² büyüklüğündeki iç avlusu ile sahiplerine beş yıldızlı bir yaşam sunuyor. Harmony Towers projesinde kulelerin geniş ve ferah yapısı öne çıkıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer aldığı proje, her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor. Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi’nde konumlandırdığı, ferahlığı ve kalitesiyle her açıdan uyumlu bir yaşam sunan Harmony Towers’ta yaşam başladı.


Hürses Haber Bursa Kent'te şöyle yer aldı;

Eroğlu Gayrimenkul'un 160 milyon TL'lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Tovvers, Bursa'ya değer katıyor. Sakinlerine bahçe keyfini yaşatan 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri ve Alışveriş Caddesi ile Bursa'nın yeni yaşam merkezi Harmony Tovvers, banka kredisiz 48 ay vade imkanı ve 3 bin TL'den başlayan metrekare birim fiyatlarla satışa sunuluyor. Eroğlu Gayrimenkul'un; Nilüfer'de konumlandırdığı, ferahlığı ve kalitesiyle her açıdan uyumlu bir yaşam sunan Harmony Tovvers'ta yaşam başladı.  42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde 160 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Harmony Towers, her daireye bahçe keyfi yaşatan terasları; genişliği ve ferahlığı ile dikkat çeken kuleleri, yaklaşık 5500 m2 büyüklüğündeki iç avlusu ile sahiplerine beş yıldızlı bir yaşam sunuyor.  Harmony Tovvers projesinde kulelerin geniş ve ferah yapısı öne çıkıyor. 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı proje, her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor.


Bursa Kent 

www.harmonytowers.com
Haber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Bursa'nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi'nde konumlandırdığı, ferahlığı ve kalitesiyle her açıdan uyumlu bir yaşam sunan Harmony Towers'ta yaşam başladı. Eroğlu Gayrimenkul'un 160 milyon TL'lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri ve Alışveriş Caddesi ile Bursa'nın yeni yaşam merkezi olmayı hedefliyor. Proje banka kredisiz 48 ay vade imkanı ve 3 bin TL'den başlayan metrekare birim fiyatlarla satışa sunuluyor. 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konutlar yer aldığı proje, her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor. 


DünyaHaber Özgür Düşünce Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Bursa'da inşa edilen Harmony Tovvers'ta daireler banka kredisiz 48 ay vade imkanı ve 3 bin liradan başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa çıkıyor EROĞLU Gayrimenkul'un 160 milyon TL'lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Towers, Bursa'ya değer katıyor. 


HEMEN TESLİM 

Eroğlu Gayrimenkul'un; Bursa'nın hızla gelişen Nilüfer ilçesinde konumlandırdığı, Harmony Towers'ta hemen teslim ayrıcalığı sağlanıyor. Sakinlerine bahçe keyfini yaşatan 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri ve Alışveriş Caddesi ile Bursa'nın yeni yaşam merkezi Harmony Towers, 3 bin TL'den başlayan metrekare birim fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Proje her daireye bahçe keyfi yaşatan terasları ile dolduruyor. 


Özgür Düşünce


Haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı


Eroğlu Gayrimenkul bugüne kadar İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Oksizen Konutları, Platform Merter, Floıya Ekşinar Konakları, Yeni Moda Evleri projelerini hayata geçirdi. Skyland İstanbul projesini de yürüten şirket, Bursalılar için de Harmony Towers projesiyle yeni yaşam alanları yaratıyor. 

Eroğlu Gayrimenkul'un 160 milyon TL'lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde Bursa Nilüfer'de inşa ettiği Harmony Towers, banka kredisiz sıfır faiz 60 ay vade imkânı ve 3 bin 200 TL'den başlayan metrekare birim fiyatlarla satışa sunuluyor. Yaklaşık 5 bin 500 metrekare büyüklüğünde iç acluya sahip olan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor. 

ÇEVREYE DUYARLI 

Sosyal tesislerinden sakinlerin ücretsiz faydalanabileceği, bir adet açık yüzme havuzu ile çocuk havuzunun bulunduğu Harmony Towers'da, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası Alışveriş Caddesi (AVC), 5 bin 500 metrekare büyüklüğünde özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları yer alıyor. 

Projede ayrıca 1+1 ve 2+1 hanelere 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dairelere ise 2 araçlık kapalı otopark imkânı sunuluyor. Çevreye duyarlılığıyla da ön plana çıkan Harmony Towers'da, enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilerek bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor. 

CADDE MAĞAZALARI VAR 

Cadde mağazalarının bulunduğu projede, kafe ve restoranlar' site sakinlerine yaşam alanı sunuyor. Proje, banka kredisiz sıfır faiz 60 ay vade imkânı ve 3 bin 200 TL'den başlayan metrekare birim fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Projede 1+1 daireler 109 metrekareden başlıyor. 


Sabah