Soyak Mavişehir'de teslimatlar başladı

Soyak Mavişehir'de teslimatlar başladı

Soyak Mavişehir projesinin ilk etabı olan 880 adet konut, sahiplerine teslim edilmeye başlandı. 1568 konutluk Soyak Mavişehir'in ilk sakinleri, yeni evlerinin anahtarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Gayrimenkul sektöründeki 46 yıllık tecrübesi ile çağdaş yaşam projeleri geliştiren ve kent yaşamına farklı bir boyut kazandıran Soyak, İzmir'de satışa sunduğu Soyak Mavişehir'in ilk etap teslimlerine başladı. Ocak 2008'de yaşamın başlayacağı Soyak Mavişehir'deki ev sahipleri, 2008 yılının ilk günlerini yeni evlerinde karşılayacak.


Soyak Mavişehir projesinin I. etap konutlarının teslimiyle ilgili açıklamada bulunan Soyak Genel Müdürü Emre Çamlıbel; " Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz konut projeleri ile müşterilerimizi konut sahibi yaparken, aynı zamanda çağdaş bir yaşam alanına da kavuşturduk. Zamanında teslim ettiğimiz konut projelerimiz, müşterilerimizin bize olan güvenini perçinledi. Satışına başladığımız ilk günden bu yana, büyük bir ilgi ile karşılanan Soyak Mavişehir projemizin ilk etabındaki 880 daireyi, gurur ve mutlulukla sahiplerine teslim ediyoruz." dedi.


Soyak Mavişehir projesinin II. etabında bulunan 688 konut ise, öngörülen tarihten 4 ay erken teslim edilerek, 2008 Aralık sonunda yeni sahiplerinin olacak.


Soyak Mavişehir sakinleri teslim sonrasında da kendilerine tüm teknik konularda yardımcı olacak 444 0 795 numaralı Müşteri Hizmetleri servisinden faydalanabilecekler.


Soyak Mavişehir'de Yaşam


Yaklaşık 130 bin m² alan üzerinde kurulan Soyak Mavişehir'de; modern yaşamın gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmış, 64 metrekareden 200 metrekareye kadar farklı büyüklükte daireler yer alıyor. Etrafı dev palmiyelerle çevrili geniş yeşil alanları bulunan Soyak Mavişehir, İzmir'lilere şehirden uzaklaşmadan, huzurlu, modern ve yeşil doku ile bütünleşen bir yaşam alanı sunuyor. 4 adet yüzme havuzu, 3 adet basketbol sahası, 3 adet tenis kortu, açık spor alanları, 1,5 km. uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkuru yer alan Soyak Mavişehir'de, sağlıklı yaşam için birçok olanak sağlanıyor.