Soyak Park Aparts ne zaman teslim?

Soyak Park Aparts ne zaman teslim? Soyak Park Aparts ne zaman teslim?

Firma: Soyak Yapı

Proje: Soyak Park Aparts

Soyak Park Aparts ne zaman teslim? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Soyak Halkalı Park Aparts ödemeleri yüzde 1 peşinatla yapılıyor. Soyak Park Aparts'ta aylık taksitler 12 ay sonra ödenmeye başlıyor...
1.121 adet konutun yer aldığı Park Aparts Evleri  Soyak Yapı  İstanbul Halkalı'da inşa ediliyor. Soyak Park Aparts ne zaman teslim sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.


Halkalı Park Aparts Soyak 2 etap olarak hayata geçiriliyor. Halkalı Park Aparts Soyak fiyat listesi 111 bin 500 TL'den başlangıç gösteriliyor. Park Aparts Halkalı 23 bin 142 metrekare inşaat alanında yükseliyor.


Park Aparts Halkalı daire tipleri olarak stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks ve 3 oda 1 salon dubleksler tasarlandı. Park Aparts Halkalı satışları yüzde 1 KDV ile yapılıyor.


Halkalı Park Aparts satış listesi


1+1 dairelerin satışları 111 bin 500 TL'den,

2+1 dairelerin satışları 183 bin TL'den,

3+1 dairelerin satışları 230 bin TL'den,

3+1 dubleks dairelerin satışları 354 bin 500 TL'den,

2+1 dubleks dairelerin satışları 277 bin TL'den başlıyor.


Soyak Park Aparts ne zaman teslim?


Soyak Park Aparts ne zaman teslim sorusu 2013 Ağustos ayı olarak yanıt buluyor. Önümüzdeki Ağustos ayında yaşamın başlayacağı Soyak Park Aparts Halkalı projesinde yüzme havuzu, spor alanları, kafeterya, kapalı otopark, çocuk oyun alanları bulunuyor.


Halkalı Soyak Park satış ofisi!

Halkalı Soyak Park adres bilgileri : Altınşehir İstanbul Caddesi, Küçükçekmece/İSTANBUL Halkalı Soyak Park iletişim bilgileri

Telefon: 444 0 795

Web adresi: http://www.soyak.com.tr

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor