Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te Emrah Dursun tarafından 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te Emrah Dursun tarafından 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi konusu:
NAKLİYAT 1.Her türlü lojistik, nakliyecilik ve nakliye komisyonculuğu faaliyetinde bulunmak. 2.Yurt içinde ve yurt dışında (uluslararası) kara, hava, deniz vb. yolu ile her türlü kuru ve sıvı eşya-yük ve yolcu taşımacılığı yapmak, yaptırmak. Konu ile ilgili her türlü yetki belgesi almak, yurt içinde ve yurt dışında şube ve temsilcilikler açmak. 3.Araç kurtarma, araç çekme, yük kaldırma ve tahliye işleriniyapmak. Bunlarla ilgili araçlar satın almak, ilgili tesislerikurmak. Nakil araçları satın almak, kiralamak, sözleşmeler tanzim etmek, fes etmek, ilgili tesisler, depo kurmak, işletmek ve kurulmuş olanlara iştirak etmek. Yurt içinde ve yurt dışında kargo işletmeciliği kurmak, kurulmuş olan şirketlere şube, bayii, olmak. 4.Şirket kendi araçlarının tamiratları için tamirhaneler açabilir, ilgili tesisleri kurar. Bunların yedek parçaları vbaksamlarını temin eder. ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

Ssj Enerji Dağıtım Lojistik Ticaret Limited Şirketi adres: Sülüntepe Mah.Semerkant Blv. No:27b Pendik