Sultanbeyli İlkbahar ödeme planı!

Sultanbeyli İlkbahar ödeme planı! Sultanbeyli İlkbahar ödeme planı!

Firma: Sur Yapı

Proje: İlkbahar Rezidans

Sultanbeyli İlkbahar ödeme planı kapsamında banka kredisiz 48 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Daire fiyatlarının 236 bin TL'den başlandığı projede teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'un Anadolu Yakası Sultanbeyli ilçesinde inşa edilen Sultanbeyli Konutları 250 milyon TL yatırım bedeline sahip. Projede 304 adet daireden oluşuyor. 


Sultanbeyli İlkbahar ödeme planı kapsamında lansmana özel olarak yüzde 7 indirim yapılıyor, peşin ya da banka kredisi ile yapılan ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. 


Daire seçenekleri arasında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salonlara yer verilen İlkbahar Sultanbeyli'de fiyatlar 236 bin TL'den başlıyor. 


İlkbahar Evleri  Sur Yapı  imzası ile hayata geçiriliyor. Konutları büyüklükleri 51 ile 293 metrekare arasında değişiklik gösteren projenin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 


Sultanbeyli İlkbahar ödeme planı ile yüzde 25 peşinatta, kalan yüzde 50'lik kısım için banka kredisi kullanılmadan 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor ve kalan kısım teslimde ödeniyor. 


Sur Yapı İlkbahar'da kitap okuma alanları, dinlenme alanları, uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri gibi sosyal imkanlar yer alıyor. 


Sultanbeyli İlkbahar iletişim

Telefon: 444 5 787 

Web: www.suryapiilkbahar.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus