Sur Yapı İlkbahar, dubleks ve teraslı daireleriyle dikkat çekiyor!

Sur Yapı İlkbahar, dubleks ve teraslı daireleriyle dikkat çekiyor! Sur Yapı İlkbahar, dubleks ve teraslı daireleriyle dikkat çekiyor!

Sur Yapı İlkbahar Projesi dubleks ve geniş teraslı daireleriyle sahiplerini bekliyor. 3. köprü ile beraber Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar, Ataşehir’e 10 dakika mesafede bulunuyor.
Sur Yapı İlkbahar Projesi dubleks ve geniş teraslı daireleriyle sahiplerini bekliyor 

3. köprü ile beraber Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar, Ataşehir’e 10 dakika mesafede bulunuyor. Aileler için yaşam kompleksi olan İlkbahar, uygun fiyatlı dubleks ve bahçe teraslı daireleriyle dikkat çekiyor. Yeşilin her tonunu içinde barındıran projenin birinci ve ikinci etabı dubleks ve farklı katlarda yer alan teraslı daireleriyle geniş aileler için dört dörtlük bir yaşam fırsatı sunuyor. 


Sur Yapı’nın Sultanbeyli’de yapımına başladığı ve büyük ilgi gören projesi İlkbahar, farklı büyüklükteki dubleksleri, üst katlarda bulunan ferah bahçe teraslı daireleriyle çok sayıda alternatif sunuyor. İlkbahar, az katlı mimarisi, sosyal tesisleri, meyve bahçeleri, gül bahçeleri, yemyeşil yürüyüş alanları, hobi bahçeleri, kitap okuma alanları ile şehrin gürültüsünden uzakta, merkezi lokasyonuyla stressiz bir hayatın kapılarını aralıyor.


İlkbahar meyve bahçeleri, gül bahçeleri, manzaralı geniş teraslı ve dubleks daireleriyle dikkat çekiyor


Yeşil alanları ile dört mevsimi ilkbahar tadında yaşamayı vaat eden Sur Yapı İlkbahar, çeşitli büyüklükteki daireleriyle geniş aileler için ideal… 103 m² ile 276 m² arasında değişen geniş dubleks dairelerde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri bulunuyor. Her iki katta da aynı yerleşime sahip dubleksler, ebeveynlere özel süit ve geniş giyinme odalarıyla özel yaşam alanları barındırıyor. Ayrıca çatı katlarında tavan yüksekliği kaybı olmayan, Sur Yapı kalitesinde ses ve ısı izolasyonuna sahip dubleksler, mutlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.


Az katlı yatay mimarisi ile avantaj sunan İlkbahar, geniş bahçe teraslı, büyük salonlu, ebeveyn süitli, peyzaja hâkim, geniş evleriyle ilgi görüyor. 16 m² ile 52 m² arasında değişen, birbirini görmeyen bağımsız teraslar, 140 m² ye kadar keyifle kullanılabilen kat bahçeleri ile huzur ve sakinlik vaat ediyor. Sur Yapı İlkbahar sakinleri üst katlarda yer alan kendilerine özel geniş bahçeli daireleri ile şehrin merkezinde organik yaşamın keyfine varıyor.


Sur Yapı İlkbahar, başta kiraz ağaçları olmak üzere,  gül ağaçlarının süslendiği bahçeler,  hayatın her anını saran güller ve lavantalar, rengârenk meyve ağaçlarıyla bahar mevsiminin heyecanını tek mevsimde değil her mevsimde tattıran sıcak bir yaşam fırsatı sunuyor.


Baharın renklerini taşıyan İlkbahar, ferahlatan göletleri, pergola altı dinlenme alanları, çınar altı dinlenme bölümleri, su kenarı yürüyüş yolları, açık ve kapalı spor alanları gibi donatılarıyla huzurun kapılarını aralıyor.


Sur Yapı İlkbahar, Ataşehir’e Yaklaşık 10 Dakika Mesafede

Benzersiz lokasyonuyla avantaj sağlayan Sur Yapı İlkbahar, kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine ve TEM otoyoluna yakınlığıyla öne çıkıyor, Tem otoyolu ile Ataşehir gibi merkezlere 10 dakika içerisinde ulaşılabiliyor. Anadolu Yakası’nın değerlenen ilçesi Sultanbeyli’de yükselecek olan proje aynı zamanda yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında bulunuyor. 


Sur Yapı İlkbahar’a komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite inşa ediliyor. Metro hattına kolayca ulaşımın sağlanabildiği proje aynı zamanda faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor.www.suryapiilkbahar.com.trHaber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Sur Yapı'nın Sultanbeyli'de yapımına başladığı projesi İlkbahar, farklı büyüklükteki dubleksleri, üst katlarda bulunan bahçe teraslı daireleriyle çok sayıda alternatif sunuyor. Projede dubleks dairelerde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri bulunuyor, tlkbahar'da; yürüyüş alanları, hobi bahçeleri, kitap okuma alanları, meyve bahçeleri gibi hizmetler sunuluyor. Posta