Çukurova Balkon

Sur Yapı İlkbahar’la her mevsim, tek mevsim!

Sur Yapı İlkbahar’la her mevsim, tek mevsim! Sur Yapı İlkbahar’la her mevsim, tek mevsim!

Sur Yapı’nın 250 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceği yeni projesi Sur Yapı İlkbahar’da ön satışlar İdilia satış ofisinde başladı. İlkbahar'ı karşılayan ilk siz olun!


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!
SUR YAPI İLKBAHAR'IN AVANTAJLI ÖDEME KOŞULLARI VE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZSur Yapı’nın 250 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Sur Yapı İlkbahar projesi Anadolu Yakasının gelişen yüzü Sultanbeyli’de yükseliyor. Kuzey ormanlarına, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelerine yakınlığıyla öne çıkan Sur Yapı İlkbahar, aynı zamanda yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. Sur Yapı İlkbahar sakinleri, TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara da kolaylıkla ulaşabilecek. 3. köprünün hayata geçmesiyle birlikte ise Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş hattı ile 3. havalimanının bağlantı güzergâhlarına entegre ulaşım sağlayabilecek. Ayrıca Sur Yapı İlkbahar projesi, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarının çok yakınında bulunacak.


Sur Yapı İlkbahar projesi, eşsiz peyzajıyla doğa ile uyum içinde bir yaşam vaat ediyor. Kiraz, elma, erik ve zeytin ağaçlarından oluşan meyve bahçelerinin bulunduğu İlkbahar projesinde, her mevsim rengârenk açan çiçekler yer alıyor. Geniş yeşil alanlarıyla dikkat çeken proje, uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, kitap okuma ve dinlenme alanları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.


Sur Yapı İlkbahar, toplam 57 bin 668 metrekarelik inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. İki etaptan oluşacak olan projenin ilk etabında 5 blokta 304 konut yer alıyor. İkinci etabında ise 200 konutun bulunacağı Sur Yapı İlkbahar’da, fiyatlar 185 bin TL ile 860 bin TL arasında değişiyor. Lansmana özel bu fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu Sur Yapı İlkbahar’da, 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire seçenekleri bulunuyor. Projede ayrıca bahçeli, dubleks ve geniş teraslı daireler dikkat çekiyor.


Sosyal tesisleri, spor alanları, çocuk parkları, çardakları ve süs havuzlarıyla evden uzaklaşmaya gerek kalmadan her türlü aktivitenin gerçekleştirilebileceği proje, az katlı ve yatay mimarisiyle de avantaj sağlıyor.


Sur Yapı’nın yeni projesi İlkbahar’da ön satışlar İdilia satış ofisinde başladı. Hemen İdilia satış ofisimize gelin, İlkbaharı karşılayan ilk siz olun!


www.suryapiilkbahar.com.tr