Sur Yapı Mirage Evleri nerede?

Sur Yapı Mirage Evleri nerede? Sur Yapı Mirage Evleri nerede?

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Dairelerin 1+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildiği Mirage Residence'de lansmana özel yüzde 7 indirim fırsatı sağlanıyor. Proje 17 katlı 3 bloktan oluşuyor. Peki Sur Yapı Mirage Evleri nerede?Mirage Rezidans'ta konutların 2017 yılı Kasım ayında teslim edilmesi öngörülüyor. Projede dairelerin büyüklükleri 58 metrekareden başlıyor, 234 metrekareye kadar ulaşıyor. 


"Sur Yapı Mirage Evleri nerede?" sorusuna İstanbul Avrupa Yakası Güneşli yanıtını verebiliriz. Proje 342 adet konut ve 60 adet mağazadan meydana geliyor. 


Daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salonlardan oluşan Mirage Residence Güneşli  Sur Yapı  imzası ile yükseliyor. Projede konutlar 356 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Mirage Konutları açık hava ve fitness alanı, güneşlenme ve gölgelik alanları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları gibi sosyal olanaklara sahip. 


Bağcılar  Mirage Rezidans  ödemeleri yüzde 25 peşin, yüzde 25 teslimde, yüzde 50 banka kredisiz 48 ay 0 faiz şeklinde yapılabiliyor. Projede yüzde 7 lansman indirimi, yüzde 10 peşin veya banka kredisi indirimi uygulanıyor. 


Sur Yapı Mirage Evleri nerede?

Adres: Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14 Bağcılar/İstanbul


Mirage Rezidans iletişim 

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapimirage.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor