Sur Yapı Mirage Residence adres!

Sur Yapı Mirage Residence adres! Sur Yapı Mirage Residence adres!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Sur Yapı Mirage Residence adres bilgisine göre proje Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi üzerinde yer alıyor. 17 katlı 3 bloktan oluşan projede 342 daire ve 60 mağaza bulunuyor.Mirage Residence Güneşli'de daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Fiyatların 356 bin TL'den başladığı proje İstanbul Bağcılar Güneşli'de inşa ediliyor. 


Sur Yapı Mirage Residence adres bilgisi kapsamında projenin Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi üzerinde hayata geçirildiğini söyleyebiliriz. Projenin 2017 yılı Kasım ayında teslim edilmesi planlanıyor. 


Dairelerin alanları 58 ile 234 metrekare arasında değişen Mirage Residence Bağcılar 17 katlı 3 blok halinde yükseliyor. Proje  Sur Yapı  imzası taşıyor. 


Bağcılar Mirage Residence'de yüzde 25 peşinatta, kalan kısmın yüzde 25'i teslimde ödeniyor, kalan kısım ise 48 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Proje 342 daire ve 60 mağazadan meydana geliyor. 


Güneşli Mirage Residence'de yüzme havuzu, açık hava ve fitness alanı, çocuk havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. 


Sur Yapı Mirage Residence adres!

Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14 Bağcılar/İstanbul


Mirage Rezidans Güneşli iletişim

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapimirage.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor