Sur Yapı Mirage Residence kampanyası!

Sur Yapı Mirage Residence kampanyası! Sur Yapı Mirage Residence kampanyası!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Sur Yapı Mirage Residence kampanyası kapsamında yüzde 10 + yüzde 10 indirim yapılıyor. Daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçeneklerin yer aldığı proje 300 milyon TL yatırımla inşa ediliyor.Sur Yapı Mirage Residence kampanyası devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa edilen proje 342 adet daireden meydana geliyor. 


Mirage Residence metroya, Atatürk Havaalanı'na, metrobüse ve Tem Otoyolu'na yakın bir konumda bulunuyor. Projede teslimlerin Kasım 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor.


Daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edilen Mirage Residence 300 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje 17 katlı 3 blokttan oluşuyor.


Bağcılar Mirage Residence'nin sosyal alanları arasında güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava ve fitness alanı, çocuk havuzu, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.


Sur Yapı Mirage Residence kampanyası!

Daire fiyatları 276 bin TL'den başlangıç gösteren Mirage Residence Güneşli'de lansmana özel yüzde 10 indirim ile birlikte peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. 

 

Mirage Residence iletişim bilgileri

Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor