Sur Yapı, pazarlama ve satışa yoğunlaşıyor: Müdür aranıyor!

 Sur Yapı, pazarlama ve satışa yoğunlaşıyor: Müdür aranıyor! Sur Yapı, pazarlama ve satışa yoğunlaşıyor: Müdür aranıyor!

Sur Yapı, marka müdürleri, reklam ve pazarlama uzmanları, dijital pazarlama ve reklam uzmanı ve satış temsilcileri arıyor... Yeni Yapı-Taca da Taksim AKM için mühendis arayışında... İşte inşaat sektöründe haftanın iş fırsatlarıSur Yapı, bünyesinde görevlendirilmek üzere marka müdürleri, reklam ve pazarlama uzmanları, dijital pazarlama ve reklam uzmanı ve satış temsilcileri arıyor.


Sur Yapı’nın Marka Müdürlerinde aradığı özellikler; pazarlama ve marka yönetimi konusunda 5 yıl deneyimli, gayrimenkul sektöründe görev almış, ajans ilişkilerini yürütebilecek, iyi derecede ingilizce bilen ve iktisat, pazarlama, halkla ilişkiler bölümlerinden mezun Anadolu Yakası Genel Müdürlükte görev alabilecek adaylar olmasına dikkat ediliyor.

(Referans Kodu: MM)


Reklam ve Pazarlama Uzmanı olarak görev alabilecek adayların, reklam konusunda en az 3 yıl deneyime sahip olan medya harcama raporlarını, kıyas tablolarını düzenleyebilecek ve iyi derecede ingilizce bilgisi olan adaylar dikkate alınacaktır. Adayların ayrıca reklam ve halkla ilişkiler, iktisat, pazarlama bölümlerinden mezun olması ve office programlarına hakim olması bekleniyor.

(Referans Kodu: RPU)


Sur Yapı’ya Dijital Pazarlama ve Reklam Uzmanı olarak başvuruda bulunacak adaylarda sosyal medya yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli olması gerekiyor. Sosyal medya içeriklerinin takibini yapabilecek, web tabanlı pazarlama işini yürütebilecek, reklam ve halkla ilişkiler mezunu olması ayrıca seyahat engelinin olması aranan özelliklerden. 

(Referans Kodu: DPRU)


Satış Temsilcisi olarak başvuruda bulunmak isteyen adaylar gayrimenkul sektöründe tecrübeli olması gerekiyor ayrıca rakip proje araştırmaları yapabilecek olması isteniyor. Adaylar, sunum ve hitap yapabilecek, üniversite mezunu ve ehliyet sahibi olması isteniyor. 

(Referans Kodu: ST)


Sur Yapı bünyesinde bu departmanlarda görev almak isteyen adayların özgeçmişlerini ik@suryapi.com.tr adresine ya da daha detaylı bilgi almak isteyenlerin 0 216 556 08 00 numaralı telefondan faks yolu ile ulaşmak isteyenlerin ise 0 216 422 65 14’den iletişime geçebilirler.


Not: Referans kodu belirtilmeyen özgeçmişler dikkate alınmayacak.


Yeni Yapı-Taca ortak girişimi mühendis arıyor


Atatürk Kültür Merkezi inşaatında çalışmak üzere Makine Mühendisi ve Elektrik Mühendisi arayan Yeni Yapı-Taca konusunda en az 20 yıl şantiye deneyimi olan ve hakediş,bayındırlık mevzuatlarına hakim mühendisler arıyor.


Adayların cv’lerini kariyer@yeniyapi-taca.com mail adresine referans kodları ile iletmeleri yeterli olacaktır.


Makine Mühendisi Ref. No: MAKMUH

Elektrik Mühendisi Ref. No: ELKMUH


Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Uzman arıyor


Gayrimenkul Değerleme konusunda faaliyet gösteren ve Anadolu Yakası’nda yer alan Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde çalışabilecek deneyimli, mimarlık, mühendislik gibi bölümlerden mezun ehliyeti olan Gayrimenkul Değerleme Uzmanı aranıyor. Bankaların kredilerine teminat olan gayrimenkullerin yasallık ve değer bakımından inceleyerek teknik formatta rapor hazırlayabilecek adayların www.kariyer.net adresinde yer alan 802947 numaralı ilana cv gönderebilirler.


Voga Mobilya, İç Mimar arıyor!


İzmir’de bulunan Voga Mobilya, iç mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad, Arcon V-Ray ve MS Office programlarına hakim, sahaya röleve almaya gidebilecek alanında en az 2 yıl deneyimli iç mimar arıyor.


Adayların bayan olması ve sigara kullanmıyor olmasına özen gösteriliyor. İlgilenen adayların www.kariyer.net adresinden 845243 numaralı ilana başvurmaları bekleniyor.


Dream Home, Mimar ve İç Mimar arıyor!


İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Dream Home, ingilizc dil bilgisine hakim, en az üç yıl deneyimli, Autocad programını bilen Mimar ve İç Mimar arıyor.


İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini info@dreamhome.com.tr adresine ya da 0 216 478 64 83 numaralı faksa iletebilirsiniz.


Tabanlıoğlu Architecs İç Mimar arıyor!


Uluslararası otel projelerinde İç Mimar olarak görev yapmış, ingilizce bilen, koordinasyon görevi üstlenebilecek, en az 10 yıl deneyimli İç Mimar arayan Tabanlıoğlu Architecs’de çalışmak için özgeçmişinizi job@tabanlioglu.com adresine göndermeniz yeterli olacak.


Özak Global Holding yeni şantiyesi için ekip kuruyor!


Özak global Holding kuruluşu olan İNT-ER Yapı İnşaat San. Tic. A.Ş. İstanbul Ataşehir v e İstanbul Bayrampaşa’da yapacakları konut projeleri için yeni bir ekip kuruyor. Konusunda deneyimli elemanları tercik edecek olan İNT-ER Yapı İnşaat’ın aradığı elemanlar sırasıyla şöyle;


Proje Müdürü

Şantiye Şefi

Kaba İşler Şefi

Elektrik Grup Şefi

Teknik Ofis Müdürü

Hakediş ve Bütçe Kontrol Mühendisi

Planlama Mühendisi

Tasarım Koordinasyon Mimarı

Ölçme Grup Şefi (Harita Mühendisi/Teknikeri)


İlgilenen adaylar ik@ozakglobal.com adresine özgeçmiş göndermeleri yeterli olacaktır.


Atlı İnşaat Harita Mühendisi arıyor


Anadolu Yaksı’nda ikamet eden ve altyapı işlerinde tecrübeli Harita Mühendisi arayan Atlı İnşaat başvuruda bulunacak adaylarda aynı zamanda Rekreasyon düzenleme inşaatı işlerinde çalışmış olmasına da dikkat edecek. İlgili adaylar özgeçmişlerini info@atliinsaat.com adresine gönderebilirler.


Aydıntepe & Heritage Mobilya ve İç Mimarlık, İç Mimar arıyor


İstanbul Modoko Mağazasında görevlendirilmek üzere Autocad ve 3D Max programlarını bilen aynı zamanda satış ile destek yapabilecek ve 2-3 yıl deneyim sahibi bayan iç mimar arayan Aydıntepe & Heritage Mobilya’ya başvuruda bulunmak isteyen adayların www.kariyer.net adresinde 840168 numaralı liana cv göndermeleri yeterli olacaktır.


Cem Mimarlık & Müşavirlik İnşaat Mühendisi arıyor


Çelik veya betonarme projelerin hesap, çizim ve metrajında görev alabilecek, Autocad, Sap 2000, Etaps ve STA-4 Cad programlarını kullanabilen, üniversite mezunu, ingilizce okuyup yazabilen İnşaat Mühendisi arıyor. İlgili adaylar www.kariyer.net adresinden 846530 numaralı ilana cv gönderebilirler.


West Route, Satış Temsilcisi arıyor


West Route, gayrimenkul satışı yapan bir firma olup, üniversite mezunu, bilgisayar bilgisi olan, Avrupa Yakası’nda ikamet eden ve aktif araç kullanabilen gayrimenkul satış ve pazarlama temsilcisi arıyor. İlgili adaylar www.kariyer.net üzerinden 842426 numaralı ilana cv gönderebilirler.


Mehmet Ali Ünal İnşaat, Şantiye Şefi arıyor


Mehmet Ali Ünal İnşaat, İstanbul’da yer alan projeleri için hakediş, ihale hazırlık,metraj mühendisi ve şantiye şefi arıyor.


İnşaat Mühendisliği mezunu, minimum 5 yıl iş tecrübesi olan, ilgili bilgisayar programlarına hakim, altyapı, köprü gibi işlerde tecrübeli şantiye şefi ve hakediş,ihale hazırlık,metraj mühendisi aranıyor.


İlgililer www.kariyer.net üzerinden 843512 numaralı ilana cv gönderebilirler.


Remax Oluşum Gayrimenkul Danışman arıyor


Girişimci ruha sahip, özgüveni olan, yükske prim sitemi ile çalışabilecek Gayrimenkul Danışman arayan Remax Oluşum, satış ve pazarlama konusunda deneyimli, gayrimenkul sektörüne ilgi duyan elemanlar arıyor. İlgilenenlerin www.kariyer.net adresinden 795126 numaralı ilana cv göndermeleri yeterli olacak.


Çelik Yapı Proje İmalat Montaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.  Mühendis arıyor


Endüstriyel tesis, lojistik depo binaları, alışveriş merkezleri ve ofis binalarının anahtar teslim inşaatlarını yapan Çelik Yapı, konusunda dneeyimli şantiyelerde çalışabilecek Mimar(AR), Elektrik Mühendisi(EL), Saha Mühendisi(SM), İş Güvenliği Mühendisi(İG) ve İnşaat Teknikeri(TK) arıyor.


İlgili adayların referans kodlarını belirterek cv’lerini cv@e-celikyapi.com adresine ya da 0 212 275 28 29 numarasına faks olarak iletmeleri yeterli olacaktır. Ayrıca bu ilanlara www.kariyer.net adresi üzerinden de başvuruda bulunabilirler.


ClubMed muhasebe elemanı arıyor


Club Med Türkiye, İstanbul ofislerinde tam zamanlı oalrak çalışabilecek muhasebe elemanı arıyor. Tatil köylerinin muhasebe kayıtlarını kontrol edebilecek, ay sonu gelir giderleri hesaplayabilecek, tatil köylerinin muhasebe departmanlarına destek olabilecek elemanlar aranıyor.


Aranan adaylarda Fransızca bilmesi tercih edilirken üniversite mezunu ve bilgisayar bilgisi olması ve seyahat engelinin olmamasına dikkat edilecek.


İlgili adaylar basvuru.tr@clubmed.com adresine cv gönderebilirler.


Lotus A.Ş. Saha Mühendisleri arıyor


FIDIC kapsamında Doğubeyazıt’ta içme suyu temin projesi işinde görev alabilecek Mühendislik mezunu, ingilizce diline hakim, konusunda deneyimli, ilgili programları bilen Şantiye Şefi ve Saha Mühendisleri arayan Lotus A.Ş.’ye başvuruda bulunacak adayların 2 yıl sürecek proje kapsamında Ağrı Doğubeyazıt’ta ikamet etmesine dikkat ediliyor.


Adayların cv@lotusas.com cv göndermeleri yeterli olacaktır.


Betako A.Ş. Proje Müdürü arıyor


Yurtdışı otel ve ofis dekorasyon ahşap imalatı alanında faaliyet gösteren şirketin merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere proje müdürü ile mimar aranıyor.


Adaylarda en az 10 yıl deneyim aranırken Fransızca biliyor olmasına da dikkat ediliyor. Ayrıca ince yapı işler imalatında deneyimli ve 35 yaş üstü adayların başvuruları bekleniyor.


İlgilenen adaylar sunacelik@betako.com adresine cv gönderebilecekleri, gibi 0 216 661 62 58 telefon numarasından bilgi alabilirler.


Alacalı İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. Fabrika Müdürü arıyor


Alacalı İnşaat şantiyelerinde görev alabilecek Fabrika Müdürü, Proje Müdürü, Şantiye Şefi, İş Geliştirme Mühendisi, İnce İşler Şefi ve Topoğraf aranıyor.


İnşaat konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip olan adayların başvuruları dikkate alınacak olup konusu ile ilgili bilgisayar programlarına hakim, toplu konut ve ofis binalarında deneyimli, çok iyi derecede ingilizce bilmesinin yanı sıra kesinlikle yurt dışı seyahat engeli olmayan adayların başvuruları bekleniyor. 


İlgili adayların referans kodlarını belirterek özgeçmişlerini alacali@alacali.com.tr adresine ya dad aha detaylı bilgi almak için 0 212 446 34 53 numaralı telefon ile iletişime geçebilirler.


Fabrika Müdürü Ref. No: 01

Proje Müdürü Ref. No: 02

Şantiye Şefi Ref. No: 03

İş Geliştirme Mühendisi Ref. No: 04

İnce İşler Şefi Ref. No: 05

Topoğraf Ref. No: 06


İlknur Ekelik / emlakkulisi.com