Survivor yarışmacılarına Nef Sancaktepe'den 2+1 daire!

Survivor yarışmacılarına Nef Sancaktepe'den 2+1 daire!Survivor'da yarışma tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ödülü sahiplerini buldu. Kıbrıs’taki büyük finale sayılı günler kala düzenlenen ödül oyununu kazanan şanslı yarışmacılar Nef Sancaktepe’de dört adet 2+1 dairenin sahibi oldu.Survivor final heyecanı her geçen gün daha da tırmanıyor. 29 Haziran tarihinde  Kıbrıs’ta final yapacak olan Survivor, final kadar büyük bir heyecanı da bu gece yaşattı. Survivor’da program tarihinin en büyük ödülü de bu gece sahiplerini buldu.

SANCAKTEPE NEF’TE 2+1 DAİRELER

Büyük bir heyecana sahne olan mücadele sonunda, beş yarışmacı Nef Sancaktepe’de 2 oda 1 salon dairelerin sahibi oldu. Oyun sonrasında yarışmayı kazanan Hakan Hatipoğlu, Anıl Berk Baki, Turabi Çamkıran birer daire kazanırken Murat Ceylan ve Nagihan Karadere ise bir daireyi paylaştı. Tüm kazanan yarışmacılar büyük bir sevinç yaşarken Survivor tarihinin en büyük ödülü de sahiplerini buldu.

Survivor yarışmacılarına Nef Sancaktepe

 

50 KİŞİYE ÇOK ÖZEL İNDİRİM FIRSATI

Oyun sonunda kazanan yarışmacıları toplam 4 adet daire sahibi yapan Nef, aynı gün yaptığı duyuruyla, 0850 250 06 33’ü arayan ya da nef.com.tr’deki formu dolduran seyirciler için sadece 50 adet daireyle sınırlı özel bir avantaj sunduğunu açıkladı. Kampanyaya dahil olan projeler şu şekilde: Nef Bahçelievler, Nef Çekmeköy, Nef Basın Ekspres, Nef Sancaktepe ve İş GYO ile birlikte geliştirilen İnistanbul Topkapı.

50 daireyle sınırlı kampanyaya katılan izleyiciler, İstanbul’un merkezi yerlerinde 350 bin liradan başlayan fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı yakaladı.

GAYRİMENKULDE EN YÜKSEK KREDİ NOTU NEF’İN

Son 3 yılda 4 milyar lirayı aşan satış rakamıyla sektörünün lideri olan Nef, geçtiğimiz günlerde uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR tarafından yapılan değerlendirmede yüksek seviyede yatırım yapılabilir notu olan “A+” kredi notunun sahibi olmuş; böylece gayrimenkul sektöründe bu kredi notuna sahip tek firma unvanını elde etti.

EBRD İLE ORTAKLIK ANLAŞMASI İMZALAMIŞTI

Dünyanın en iyi mimar ve tasarımcılarıyla çalışan ve ev sahiplerinin dilediği zaman evlerine onlarca oda eklemesini saplayan Foldhome sisteminin mucidi olan Nef, 2017 yılının Mart ayında EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) ile gayrimenkul projesi geliştirmek için dikkat çeken bir ortaklık anlaşmasına imza attı. Nef, aynı zamanda geçen sezon kendi liglerinde şampiyon olan FC Barcelona ve Galatasaray’ın da resmi sponsoru.

 

Nef Sancaktepe projesiyle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın