27 / 06 / 2022

Tahincioğlu'ndan Emlak Konut GYO kampanyasına destek!

Tahincioğlu'ndan Emlak Konut GYO kampanyasına destek!

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketleri arasında yer alan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO’nun son yıllarda yapmış olduğu en önemli kampanyası olan “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına 2 projesi ile katıldı.Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ve Tahincioğlu ayrıcalığı ile hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde görülmemiş yeni bir kampanya başlıyor. Emlak Konut'un başlatmış olduğu “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyası kapsamında,Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu projelerden konut sahibi olmak isteyenler ödemelerine 3. senede başlayabilecekler. Yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanı da olan kampanyada isteyenler ödemelerini 24 ay erteleyerek 180 ay 0,79 vade farkı avantajından da yararlanabilecek. Üstelik ilk 2 sene masraf da alınmayacak.

Özcan Tahincioğlu: “Gayrimenkul sektörünün hızla toparlanacağını düşünüyoruz”

Normalleşme süreci ve konut faizlerinde yapılan indirimlerin etkisiyle gayrimenkul sektöründe olumlu dalgalar görmeye başladıklarını dile getiren, Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte sektörümüzde bir süre duraksama yaşadığımız doğru. Ancak tüm piyasaların hareketlenmesiyle birlikte gayrimenkul sektörünün de hızla toparlanacağını düşünüyoruz. İnsanların evde geçirdikleri süre arttıkça yaşadıkları yerlerden beklentileri de yükseldi. Bu sebeple karma kullanımlı projeler daha çok dikkat çekmeye başladı. Nidapark Küçükyalı projemiz spor salonlarından çocuk parklarına, alışveriş caddesine kadar ihtiyaçları karşılayacak tüm alanlara sahip. Sene başında kalitenin simgesi haline gelen “Palladium” markasını projenin içerisine taşıdık. Mağaza, restoran ve kafelerin yer alacağı 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi, ‘Palladium Cadde Küçükyalı” Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi olacak. Palladium Cadde’deki mağaza çeşitliliği, alışveriş yapmak için dışarı çıkma zorunluluğunu ortadan kaldıracak vetüm ihtiyaçları Nidapark Küçükyalı sakinlerinin ayağına getirecek. Nidapark İstinye projemiz ise yatay mimariye sahip az katlı bahçeli ve geniş terasların yer aldığı butik bir proje. İstinye koyu manzaralı ve projeye ait 50.000 m² özel koru alanına sahip olması ile de farklılaşıyor. Emlak Konut GYO’nun bu kampanyası dahilinde projelerimizde uyguladığımız cazip avantajlarla yatırımcıların ev sahibi olması çok daha kolay ve karlı hale geldi” diye konuştu.


Nidapark Küçükyalı

Anadolu yakasının ilk karma kullanımlı projesi olan Nidapark Küçükyalı 12 bloğu 4 ofis kulesi ve 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salon dublekse kadar uzanan daire tipi seçenekleri ile ticaret-konut alanları, okul, meydan, belediye, hizmet ve park alanlarından meydana geliyor. Her etap için tasarlanan yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi, kent meydanı ve parklar da bulunuyor. Nidapark Küçükyalı’da az katlı mimarisi ve geniş teras alanları ile dikkat çeken bloklar da yer alıyor. Nidapark Küçükyalı projesinde ; Nidapark Küçükyalı Heybeli, Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Burgaz ve Nidapark Küçükyalı Sedef ve Nidapark Küçükyalı Mahalle olmak üzere 5 ayrı etap mevcut. İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgeleri arasında yer alan Küçükyalı’da konumlanan projede, lokasyon ön plana çıkıyor.

Palladium Cadde Küçükyalı’nın ana meydana bağlantısı yapılan Küçükyalı metro durağıyla ulaşımda çok büyük avantaj sağlanıyor. E-5 Karayolu yan yolu üzerinde, E-5 ile Bağdat Caddesi (minibüs yolu) arasında bulunan proje ayrıca deniz ulaşımına da oldukça yakın konumda, Bostancı İskelesi'ne 3 kilometre mesafede yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise kara yoluyla 25 dakikada ulaşmak mümkün. İlerleyen dönemde M4 Metro hattına ilave istasyonlar da eklenerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım daha da kısalmış olacak.

Nidapark İstinye

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle, sektörünün öncülerinden olan Tahincioğlu’nun, hayata geçirdiği Nidapark İstinye; Panorama, Vadi ve Koru etaplarından meydana geliyor ve her etap kendi sosyal tesisiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden meydana geliyor. Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı olarak tasarlanan bloklar, 2 oda 1 salondan, 5 oda 2 salona uzanan seçenekleriyle her ihtiyaca rahatlıkla yanıt verebilecek özelliklere sahip. 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişen üniteler, yaklaşık 15 metrekare büyüklüğündeki depo alanıyla rahatlığınız için ekstra alan sağlıyor. Yüksek nitelikli bölümleri, lamine parke zeminli salon ve odalarıyla üst seviyede bir kalite anlayışını önünüze sererken, yerden ısıtma sistemi ve soğutma üniteleriyle yaşamınıza konfor katıyor.

Az katlı mimari konsepte dizayn edilen Nidapark İstinye Projesi, ev sahiplerine bahçe katları, ara katlar ve çatı katlarındaki ünitelerle her katında farklı yaşam alternatifleri sunuyor. Bahçe kullanım imkanı sunan bahçe katları dubleks ya da  simpleks olmak üzere iki farklı ünite tipinden meydana geliyor. Nidapark İstinye projesi sosyal tesislerinde, kafe, çocuk oyun alanları, ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness, özel studio odaları, kapalı ve açık havuz, kuaför, market, özel yemek salonları, TV odaları, sinema salonu, oyun odaları, müzik bale okulu, aktivite odası yer alıyor. Yürüyüş parkurları ve spor sahalarının bulunduğu projede, İstinye merkezine yakın noktalara shuttle ile ulaşım imkânı da sunuluyor. Projede ayrıca elektrikli araç şarj istasyonu, ücretsiz teknik destek servisi, özel kiralanabilir depo alanları ve aplikasyon aracılığıyla hizmetler veriliyor. Nidapark İstinye, İstinye Koyu manzarasına hâkim bir konumda bulunuyor.

www.tahincioglu.com

 

Emlak Konut GYO Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası hangi illerde?