Tahincioğlu'ndan Nidapark Ayyıldız projesi geliyor!

Tahincioğlu'ndan Nidapark Ayyıldız projesi geliyor! Tahincioğlu'ndan Nidapark Ayyıldız projesi geliyor!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Ayyıldız

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu yepyeni bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyor. Tahincioğlu'ndan Nidapark Ayyıldız projesi geliyor.Ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf oteller de inşa eden Tahincioğlu ''Nidapark'' markası ile konut üretmeye devam ediyor.


Tahincioğlu'ndan Nidapark Ayyıldız projesi geliyor. İstanbul’un Avrupa yakasının en önemli merkezlerinden birinde yer alan Nidapark Ayyıldız projesi, lüks rezidans dairelerden ve cadde dükkanlardan oluşması planlanıyor. 


Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesi henüz planlama aşamasında. Nidapark Ayyıldız'ın proje detayları netlik kazandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak. 


Tahincioğlu’nun şu ana kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı 2 milyon metrekarenin üzerinde. Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede yüklenici görevini üstleniyor. 


Tahincioğlu, Leed Gold Sertifika adayı olan ofis projeleri Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Finans Merkezi ve Nidakule Levent’in yanı sıra konut projeleri Nidapark Kayaşehir, Nidapark Başakşehir ve Nidapark Seyrantepe’de inşaatlar devam ediyor. 


Tahincioğlu iletişim:

Tel: 0 216 687 30 40

Web: www.tahincioglu.com

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com


projeye sor