Tarsus'ta toplu konut hak sahipleri için kura çekimi yapıldı!

Tarsus'ta toplu konut hak sahipleri için kura çekimi yapıldı! Tarsus'ta toplu konut hak sahipleri için kura çekimi yapıldı!

Tarsus Beldiyesi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 440 konut için Mehmet Çelebi Spor Salonu'nda hak sahiplerini belirlemek adına kura çekimi yaptı
Tarsus Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kentsel dönüşüm projesi kasamında yapılacak olan 440 konut için  Mehmet Çelebi Spor Salonu'nda kura çekimi gerçekleştirildi.


Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus halkına en gelişmiş ve en modern hizmetleri sunmayı amaçladıklarını belirterek, şunları kaydetti:


Kurada ismi çıkmayanlar üzülmesin. Tarsus ve Tarsus'ta yaşayanlar her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Biz de Tarsus'ta bugüne kadar olmayan bir projeyi sizlerle beraber hayata geçiriyoruz. Şu ana kadar aldığımız 2061 başvuruya karşı ilk planda gerçekleştireceğimiz 440 konut herkesi memnun etmeyebilir. Talep devam ettiği sürece, şu anda görüşmelerini yaptığınız yeni arsalarla ilgili çalışmalarımız var. Yine aynı şekilde, aynı şartlarda sizlere sunulmak üzere yeni konutlar yapacağız.