27 / 06 / 2022

Tatilin hesaplı yolu: Sprite Cruzer 480 SR Karavan! İşte 18 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Tatilin hesaplı yolu: Sprite Cruzer 480 SR Karavan! İşte 18 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Havaların ısınmaya başlaması ile beraber otel fiyatları yükselince, karavanlara olan ilgi katlanarak arttı! Peki, en uygun fiyat karavan fiyatları ne kadar? İşte 18 Mayıs 2022 fiyat listesi...Yaz aylarının da gelişiyle karavanlara olan talep arttı! Tatil için ideal seçim olarak görülen karavanlar, hem uygun fiyatları hem de bağımsızlıkları ile dikkat çekiyor. Özgür ruhlu insanların bir numaralı tercihi olan karavanlardan biri olan, Sprite Cruzer 480SR, yüksek kaliteli bir uyku alanı ve duş olanaklarına sahip tam donanımlı bir banyoya sahip.

Sprite Cruzer 480 SR, piyasada bulunan en donanımlı karavanlardan biridir. Sprite Cruzer ile seyahat ederken bile evden alışık olduğunuz lüksü yaşayabilirsiniz. 

Tatilin hesaplı yolu: Sprite Cruzer 480 SR Karavan! İşte 18 Mayıs 2022 fiyat listesi...Cruzer 480 SR, oldukça geniş bir karavandır.  Geniş yatak ve ferah banyosu ile uyku ve tuvalet konforu sağlayan Cruzer 550 SR,  gönüllerde taht kuracak!

Sprite Cruzer; lüks bir fırın kombinasyonuna,132 litrelik büyük buzdolabına, mikrodalga fırına, sıcak su ve ısıtma için Truma Combi ünitesine, bluetooth’lu bir radyoya ve Swift Command sistemine sahiptir. Ayrıca akıllı cep telefonlarınıza indireceğiniz Swift Command Uygulaması ile karavanınızdaki hemen hemen tüm ekipmanları kontrol edebilirsiniz!

Peki, en uygun fiyat karavan fiyatları ne kadar? İşte 18 Mayıs 2022 fiyat listesi...